Pīters Geibriels nākamgad uzstāsies „Arēnā Rīga”

Pīters Geibriels nākamgad uzstāsies „Arēnā Rīga”
Publicitātes foto / FBI
11-11-2013 A+ A-
Koncertaģentūra FBI apstiprina, ka Latvijā uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels, pavēstīja koncertaģentūras pārstāvis Kristaps Kārkliņš. Muzikālais ģēnijs „Arēnā Rīga” koncertēs nākamā gada 17. maijā.

Pīters Geibriels Latvijā ieradīsies turnejas „Back to Front” ietvaros, godinot albumu „So”. Koncerts aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu „So” pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šīs leģendārās koncerttūres 1987. gada oriģinālsastāvs.

„Mēs pasniedzam koncertu trīs daļās – gluži kā maltīti. Sākums būs mazliet akustisks, valdot līdzīgai gaisotnei kā mēģinājumos. Pēc tam pievērsīsimies pamatēdienam, kas ir vairāk elektronisks materiāls. Ja jūs šo „pārdzīvosit”, tad saņemsit saldo ēdienu ar albumu „So” pilnā garumā – tieši tādā kārtībā, kā tas sākotnēji bija iecerēts,” turnejas detaļas atklāj Pīters Geibriels.

Respektablais ASV izdevums „Time” Pīteru Geibrielu nodēvējis par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Ieguldījuma miera un cilvēktiesību veicināšanas dēļ mūziķis saņēmis Miera cilvēka balvu no Nobela Miera prēmijas laureātiem. Geibriels kā grupas „Genesis” dalībnieks ir uzņemts Rokenrola slavas zālē un šogad saņēmis nomināciju šim apbalvojumam arī kā solomākslinieks.

Fenomenālās karjeras laikā Pīters Geibriels ieguvis daudz mūzikas industrijas atzinību, tostarp trīs „Brit Awards”, sešas „Grammy” un trīspadsmit „MTV Video Music Awards” balvas.

Biļetes uz Pītera Geibriela koncertu varēs iegādāties jau no šīs ceturtdienas, 14. novembra, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un „Ticketpro” kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Sky&More”, „Olimpia”, „Rimi „Alfa””, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi „Galerija Azur””, „Maxima XX”, „Maxima XXX” informācijas centros u. c.

Ātrāk par pārējiem – jau šo trešdien plkst. 10.00 – „Ticketpro” interneta veikalā un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija www.fbi.lv – bez maksas.

Koncertā būs tikai sēdvietas; biļetes maksās, sākot no 25 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav