Rotko centrs parakstīs sadarbības līgumu ar Šagala muzeju Vitebskā

Rotko centrs parakstīs sadarbības līgumu ar Šagala muzeju Vitebskā
Publicitātes foto . Marka Rotko centrs Daugavpilī
14-11-2013 A+ A-
Ceturtdien, 14. novembrī, Vitebskā (Baltkrievija) Latvijas dienu laikā Daugavpils Rotko mākslas centrs parakstīs sadarbības līgumu ar Šagala muzeju Vitebskā, informēja centra mārketinga speciāliste Inga Goldberga.

Līgums pamatojas uz iepriekšējo gadu sadarbību un paredz tās paplašināšanu nākotnē. Sadarbības līgums paredz izstāžu apmaiņu, kopīgu informācijas un reklāmas aktivitāšu īstenošanu, kopīgu tūrisma produktu attīstīšanu, dažādu projektu realizāciju un citas aktivitātes.

Latvijas dienu laikā Vitebskā paredzēts atklāt arī Rotko centra rīkotu izstādi par pazīstamo keramiķi Pēteri Martinsonu. Baltkrievijas uzņēmumi pasākumā prezentēs savus jaunos tūrisma produktus, tostarp „Marks Rotko, Daugavpils un Marks Šagals, Vitebska”, savukārt Daugavpils prezentēs savu piedāvājumu. Visi pasākumi tiek organizēti ar Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā atbalstu.

Savu darbību nākotnē Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs plāno vairākos virzienos, ko nosaka centra daudzfunkcionālais statuss. „Domāju, ka nākamgad centra piedāvājums patīkami pārsteigs apmeklētājus un atbildīs līmenim, kas jānodrošina „Rīgas 2014” partnerim. Paredzēta aktīva rezidenču darbība, īpaši piedāvājumi jauniešiem, kā arī jaunas izglītības programmas,” stāsta Goldberga.

Tāpat nākamgad paredzētas dažādu tūrisma produktu attīstīšanas un Rotko centra polarizēšanas aktivitātes starptautiskā līmenī, piedāvājot savu produktu kopā ar Latvijas un Latgales piedāvājumu.

 

0 komentāri

Komentāru nav