Eiropas Kinoakadēmijas balvai nominētās filmas – „Splendid Palace”

Eiropas Kinoakadēmijas balvai nominētās filmas – „Splendid Palace”
Publicitātes foto . Beļģu filma „Pārrautais aplis” nominēta piecām Eiropas Kinoakadēmijas balvām
14-11-2013 A+ A-
Gatavojoties Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanai, no 22. novembra kinoteātrī „Splendid Palace” būs iespējams noskatīties lielāko daļu filmu, kas šogad nominētas prestižajai Eiropas kino balvai, pavēstīja kinoteātra pārstāvji.

„Eiropas kino gada kulminācija tuvojas ar apziņu, ka māksla, kaut arī reizēm neērta, provocējoša un sāpinoša – ir triumfējusi. Eiropas filmu akadēmijas balvām šogad izvirzītas sešas drāmas un četras cienījamas komēdijas, kas gaida gudru kinoskatītāju. Un mēs tādi esam! Audzināsim kino pašapziņu, ļausimies emocijām, jo Eiropas kino esam arī mēs! Mums ir vēl dažas nedēļas laika, lai paspētu noskatīties vēl neredzēto un lai sekotu intrigai, kuras no 2013. gada Eiropas filmām pretendē uz vietu jaunlaiku kino vēsturē. Galu galā, nākamgad sarkanie paklāji tiks izritināti Rīgā,” pauž kinokritiķe Daira Āboliņa.

Tādēļ „Splendid Palace” piedāvās noskatīties šādas filmas: „Dižais skaistums” („The Great Beauty”, režisors Paolo Sorrentīno, Itālija); „Zils ir vissiltākā krāsa. Adele: 1. un 2. daļa” („La vie d'Adèle”, rež. Abdellatīfs Kešišs, Francija); „Oh Boy!” („Oh Boy!”, rež. Jans Ole Gersters, Vācija); „Pārrautais aplis” („The Broken Circle Breakdown”, rež. Feliks van Groningens, Beļģija) – filma uz ekrāniem no decembra; „Es esmu uzbudināts” („I`m so excited!”, rež. Pedro Almodovars, Spānija); „Mājā” („Dans la Maison”, rež. Fransuā Ozons, Francija); „Mīlestība ir viss, kas jums vajadzīgs” („Love Is All You Need”, rež. Susanne Bīra, Dānija) un „Hanna Ārente” („Hannah Arendt”, rež. Margarēte fon Trota, Vācija, Luksemburga, Francija, Izraēla).

Ar visām Eiropas Kinoakadēmijas balvu nominācijām vari iepazīties šeit:

Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija notiks 7. decembrī Berlīnē. Tās laikā balvas par mūža ieguldījumu saņems arī franču aktrise Katrīna Denēva un režisors Pedro Almodovars.

Atsevišķas filmas „Splendid Palace” tiks izrādītas tikai dažos seansos, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajam repertuāram kinoteātra interneta mājaslapā!

0 komentāri

Komentāru nav