„Cirque du Soleil” izziņo jau otro šova „Alegria” papildizrādi

„Cirque du Soleil” izziņo jau otro šova „Alegria” papildizrādi
Publicitātes foto / FBI
04-04-2013 A+ A-
Lielās skatītāju intereses dēļ starptautiskais izklaides koncerns „Cirque du Soleil” izziņo jau otro šova „Alegria” papildizrādi. Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00.

Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums „Alegríabūs skatāms „Arēnā Rīga” no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

Vārds Alegría cēlies no spāņu valodas un apzīmē prieku, sajūsmu, gavilēšanu. Izrādes sastāvā darbojas 55 mākslinieki no 15 dažādām valstīm. Uzvedumu, kas veidots baroka un operas stilā, raksturo liesmojoši kostīmi, oriģinālā mūzika un skatuves iekārtojums, kas ļauj baudīt akrobātu atlētismu un māksliniecisko sniegumu. Vērojot „Alegría”, ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklības un ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.

Divarpus stundu garajā uzvedumā redzama elpu aizraujoša akrobātika, tostarp dramatiskā sinhronā trapece un augstās gaisa šūpoles, kurās 12 metrus virs skatuves lido pārdrošie mākslinieki, lecot pretī ķērājiem. Skatītājus pārsteigs arī izveicīgas akrobātes, kas demonstrēs mongoļu ķermeņa lokanības mākslu, un triku meistari, kas ritmiskās un bīstamās uguns dejas laikā mētās liesmojošus dunčus. Savukārt spēka vingrošanas priekšnesuma laikā mākslinieki sinhronā horeogrāfijā metīs kūleņus, lēkājot uz batuta, kas negaidīti parādīsies zem to kājām. Bet krievu stieņos akrobāti metīs kūleņus, gaisā izpildot trikus un piezemējoties uz 10 cm platiem stieņiem, kas piestiprināti pie partneru pleciem. „Alegríair kas vairāk nekā šovs. ir aizraujoša un unikāla pieredze, kas uzrunā skatītājus visdažādākajās vecuma grupās.

Īsumā par „Cirque du Soleil”

No 20 ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā „Cirque du Soleil” ir kļuvis par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. „Cirque du Soleil” strādā 5 000 darbinieku, tostarp vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

„Cirque du Soleil” ir dāvājis brīnumus un prieku 100 miljoniem skatītāju vairāk nekā 300 pilsētās un 40 valstīs. Papildu informācija: www.cirquedusoleil.com.

„Alegríabiļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un „Ticketpro” biļešu kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Spice Home”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Olimpia”, „Maxima XX”, „Maxima XXX”, „Rimi Valdemārs”, „Rimi Alfa”, „Rimi” P. Brieža ielā, „RimiStirnu ielā, „Rimi Galerija Azur” informācijas centros u. c.

0 komentāri

Komentāru nav