Grāmatu draugu ķēdē stāsies arī „Dzirnu” dejotāji

Grāmatu draugu ķēdē stāsies arī „Dzirnu” dejotāji
Kadrs no video . „Dzirnu” vadītājs Agris Daņiļevičs
16-11-2013 A+ A-
Grāmatu draugu ķēdei – akcijai „Gaismas ceļš” pievienojas arī „Dzirnu” dejotāji un vadītājs Agris Daņiļevičs. Viņi aicina – Valsts svētku brīvdienās nāc uz izstāžu centru „Ķīpsala”, kur atradīsies arī „Rīga 2014” stends, skaties grandiozo izrādi „No zobena saule lēca” un reģistrējies Grāmatu draugu ķēdei.

„Daugavas krastā ir uzaugusi jauna, skaista, liela ēka. Šobrīd tā tiešām ir tikai tukša ēka, taču, lai tā taptu par mūsu bibliotēku, tā ir jāpiepilda. Tāpēc 18. janvārī visi sastāsimies ķēdītē un padosim grāmatas no vecās bibliotēkas uz jauno. Es domāju, ka tas būs neaizmirstams un vēsturisks mirklis visu mūsu dzīvēs. Tāpēc atnākam un izdarām šo darbiņu kopā!” aicina Agris Daņiļevičs.

Reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei varēs izstāžu centrā „Ķīpsala” 16. un 17. novembrī pirms izrādēm „No zobena saule lēca”. Izrāžu sākums – plkst. 15.00 un 19.00.

 

Atgādinām, ka Grāmatu draugu ķēde būs viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas lielajiem pasākumiem, apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

Grāmatu draugu ķēde ir tautas līdzdalības akcija, kas norisināsies 2014. gada 18. janvārī, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām.

Ikviens interesents reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei var arī mūsu portālā www.riga2014.org vai ar bibliotekāra palīdzību tuvākajā bibliotēkā.

Ceļš no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas Kr. Barona ielā 14 līdz Gaismas pilij ir 2014 metru garš un reģistrēšanās sistēmā sadalīts astoņās zonās: Vērmanes dārzs, Merķeļa iela – Raiņa bulvāris, Raiņa bulvāris – Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Grēcinieku iela, 11. novembra krastmala, Akmens tilts un Mūkusalas iela. Reģistrējoties var izvēlēties sev izdevīgāko vietu un laiku.

0 komentāri

Komentāru nav