Portāla „Delfi” redakcija iesaistās Grāmatu draugu ķēdē

Portāla „Delfi” redakcija iesaistās Grāmatu draugu ķēdē
F64 . Portāla „Delfi.lv” galvenais redaktors Ingus Bērziņš
Grāmatu draugu ķēdē – akcijā „Gaismas ceļš” iesaistījusies arī ziņu portāla „Delfi” redakcija, aicinot ikvienu, kurš vēl nav pieteicies, nākt talkā nogādāt grāmatas no līdzšinējās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno Gaismas pili.

„Delfi.lv” galvenais redaktors Ingus Bērziņš: „Mēs esam ziņu portāls „Delfi”, un katram no mums ir sava mīļākā grāmata. Un arī jums katram ir sava mīļākā grāmata. Mēs 18. janvārī piedalīsimies Grāmatu draugu ķēdē. Piedalies arī tu!”

 

Atgādinām, ka Grāmatu draugu ķēde būs viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas lielajiem pasākumiem, apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

Grāmatu draugu ķēde ir tautas līdzdalības akcija, kas norisināsies 2014. gada 18. janvārī, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām.

Ikviens interesents reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei var arī mūsu portālā www.riga2014.org vai ar bibliotekāra palīdzību tuvākajā bibliotēkā.

Ceļš no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas Kr. Barona ielā 14 līdz Gaismas pilij ir 2014 metru garš un reģistrēšanās sistēmā sadalīts astoņās zonās: Vērmanes dārzs, Merķeļa iela – Raiņa bulvāris, Raiņa bulvāris – Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Grēcinieku iela, 11. novembra krastmala, Akmens tilts un Mūkusalas iela. Reģistrējoties var izvēlēties sev izdevīgāko vietu un laiku.

0 komentāri

Komentāru nav