„Positivus” programmu papildina 10 jaunas grupas un mūziķi

„Positivus” programmu papildina 10 jaunas grupas un mūziķi
Publicitātes foto . Grupa "Two Door Cinema Club"
15-04-2013 A+ A-
Pirmdien, 15. aprīlī, festivāla „Positivus” organizatori „Positivus Music” izziņojuši vēl desmit jaunus ārvalstu mūziķus un grupas, kas šovasar uzstāsies Baltijas lielākajā mūzikas un mākslas brīvdabas pasākumā Salacgrīvā.

Kā vieni no galvenajiem māksliniekiem šā gada festivālā atgriezīsies pasaules slavu un atzinību iekarojušie „Two Door Cinemr Club”, kā arī grupa „Noah And The Whale”, jaunais dziesminieks Maikls Kivanuka, „Darwin Deez”, Toms Odells, „Palma Violets”, „Team Ghost,” Iiris, „Suuns” un „Twenty One Pilots”.

Iepriekšējo reizi “Two Door Cinema Club” uzstājās “Positivus” festivālā 2009. gadā. Kopš tā laika grupas panākumi auguši, tie devušies vairākās koncertturnejās un spēlējuši uz pasaules lielāko mūzikas festivālu skatuvēm, tai skaitā Glastonberijas un Koačellas festivālos. Grupas līderis Alekss Trimbls pērn tika pie goda uzstāties Londonas Olimpisko spēļu atklšanas ceremonijā.

Festivālā šovasar uzstāsies arī grupa “Noah And The Whale”, ko “Positivus Music” pārstāvji dēvē par vieniem no šīs vasaras festivāla gaidītākajiem māksliniekiem. “Mūziķu radītā stilu daudzveidība izpaužas visā viņu daiļradē - no pozitīvajiem dziesmas 5 Years Time” ritmiem, līdz nosvērtajām pamācībām L.I.F.E.G.O.E.S.O.N.” skaņdarbā, “Noah And The Whale” meistarīgi radījuši paši savu intriģējošas un atkarību izraisošas indī folkroka mūzikas apvienojumu,” grupu raksturo “Positivus Music”.

Festivāla galveno mākslinieku vidū ir izziņots arī jaunais dziesminieks Maikls Kivanuka, kurš pirmo slavas laurus plūca, iesildot dziedātājas Adeles koncertturneju, kā arī 2011. gadā saņēma daudzsološo titulu “BBC Sound of 2012”. Mākslinieka debijas ieraksts iekarojis vairāku Eiropas valstu mūzikas topu virsotnes un šogad mūziķis iesildīs grupas “Mumford & Sons” Ziemeļamerikas turnejas koncertus.

Positivus” otrdien nosaukto vārdu vidū ir arī Londonas dinamiskā indī roka apvienība “Palma Violets”, kas tiek dēvēta par vienu no šī gada daudzsološākajām jaunajām britu rokgrupām. Grupas pirmais singls Best of Friends" tika izraudzīts kā mūzikas izdevuma NME 2012. gada labākā dziesma.

Festivāla mākslinieku vidū ir arī britu folmūzikas uzlēcoša zvaigzne Toms Odells, Latvijas publikai jau pazīstamā igauņu dziedātāja Iiris, duets no ASV “Twenty One Pilots”, Ņujorkas poproka apvienība, dziesmas “Radar Detector” autore, “Darwin Deez”, kā arī franču elektro dueta M83 bijušā dalībnieka Nikolā Fromago (Nicolas Fromageau) 2009. gadā izveidotais mūzikas projekts “Team Ghost” un iepriekš Rīgā, “Skaņu mežā” spēlējušie “Suuns”.

Jau ziņots, ka festivāls „Positivus” šogad pirmo reizi norisināsies trīs dienas – 19., 20. un 21. jūlijā. Līdz šim izziņoto mākslinieku vidū ir arī grupas „Imagine Dragons”, „The Joy Formidable”, Villijs Mūns, „Sigur Rós”, „The xx”, „Crystal Castles”, „Jauns Mēness”, „Efterklang” un daudzi citi.

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu servisa” kasēs un „Nordea” bankomātos. Trīs dienu biļete (bez telts vietas) maksā 37 latus. Tuvojoties festivālam, biļešu cena paaugstināsies.

0 komentāri

Komentāru nav