Valmieriešu viesizrādes „Bask@bols.lv” un „Taureņi ir brīvi” Rīgā

Valmieriešu viesizrādes „Bask@bols.lv” un „Taureņi ir brīvi”
Rīgā
Matīss Markovskis . Škats no VDT izrādes „Taureņi ir brīvi”
20-11-2013 A+ A-
Valmieras teātris ar izrādēm „Bask@bols.lv” un „Taureņi ir brīvi” 2014. gada februārī viesosies Rīgā, teātra namā „Zirgu pasts” (Dzirnavu 46), kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja Valmieras teātra pārstāve Zane Ceriņa.

Izrādi „Taureņi ir brīvi” varēs noskatīties 1. februārī plkst. 19.00 un 2. februārī plkst. 13.00, savukārt atraktīva saruna par basketbolu un dzīvi „Bask@bols.lv” būs skatāma 8. un 9. februārī plkst. 13.00 un 19.00.

Režisora Reiņa Suhanova iestudētā izrāde „Taureņi ir brīvi” vēsta par puisi Donu, kurš atbrīvojies no savas labās, bet valdonīgās mātes rūpēm un no bagātas savrupmājas pārcēlies uz Ņujorkas bohēmas un imigrantu rajonu, lai nodotos mūzikai. Iepazīšanās ar kaimiņu meiteni Džilu atklāj viņam nebijušu izjūtu pasauli, sniedz jaunu spēku, bet sagādā arī sāpes. Un ļauj sarakstīt dziesmu par taureņiem.

Lomās: Mārtiņš Meiers, Inese Pudža vai Rūta Dišlere, Dace Eversa un Kārlis Neimanis.

 

Savukārt izrāde „Bask@bols.lv” (režisors Regnārs Vaivars) atraktīvā sarunā aicina atbildēt uz jautājumiem: vai, atdodot sevi simtprocentīgi sirdslietai, kaut kas paliek pāri arī dzīvei? Kā sevi sagatavot smagam, mērķtiecīgam darbam? Cik viegli ir izšķirties starp efektīgu trīspunktnieku un sīvu cīkstiņu zem groza? Vai no citiem iespējams prasīt to pašu, ko no sevis? Ko iespējams mācīties no nodevības? Šos un citus jautājumus izrādē iztirzās aktieris Rihards Jakovels, iejūtoties gan pavisam jauna cilvēka, gan nopelniem bagāta trenera lomā.

Biļetes uz viesizrādēm var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

 

 

0 komentāri

Komentāru nav