„Instrumenti” uzsāk „Palladium” koncertsēriju un piedāvā jaunu dziesmu

„Instrumenti” uzsāk „Palladium” koncertsēriju un piedāvā jaunu dziesmu
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
Koncertzālē „Palladium” ceturtdien, 21. novembrī, sāksies grupas „Instrumenti” albuma „Procrastination” sešu koncertu sērija. Koncerti notiks arī 22., 23., 28., 29. un 30. novembrī, kultūras portālu „Rīga 2014” informē grupas menedžere Līva Pētersone.

Līdz ar koncertsērijas uzsākšanu „Instrumenti” arī izdod singlu „Poison Tree”, kas balstīts uz 1794. gadā publicēto angļu dzejnieka Viljama Bleika dzejoli.

 

„Vizuāli un arī sajūtu ziņā koncerti tiks ieturēti albuma „Procrastination” noskaņās. Šajos sešos vakaros „Palladium” koncertzālē būs iespēja „iekļūt aiz ādas” mums un mūsu mūzikai. Tie būs īpaši muzikāli un uz maģiskām sajūtām balstīti koncerti. Jāpiemin, katrs koncerts būs nedaudz citādāks,” stāsta grupas dalībnieks Reynsi.

„Mums ir ļoti paveicies sastapt fantastiskus cilvēkus, ar kuriem kopā strādājot viens otram pilnībā uzticamies. Koncerta scenogrāfisko daļu veido Uģis Olte, Lāsma Lagzdiņa un Kristaps Epners, savukārt Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops rūpējas par mūsu skatuvisko tēlu. Īpaši novērtējam iespēju strādāt kopā ar Aināru Pastaru, kurš spēj darīt apbrīnojamas lietas ar gaismām un izdomā, kā tehniski visu novest līdz perfekcijai,” piebilst Shipsi.

Koncertos uz „Palladium” skatuves līdzās Shipsi un Reynsi kāps vēl septiņi mūziķi – divi perkusionisti, basģitārists, divi pūtēji un divas fona vokālistes. „Instrumentu” mūziķi sola, ka, viņuprāt, šie būs labākie koncerti grupas pastāvēšanas vēsturē.

Koncertos 21., 22. un 23. novembrī „Instrumentus” iesildīs grupas „Carnival Youth” jaunie mūziķi, savukārt nākamnedēļ – 28., 29., 30. novembrī – „Rick Fed’s Society”.

Koncertzāle „Palladium” pirms „Instrumentu” koncertiem būs atvērta no plkst. 19.00. Iesildītāji uz skatuves kāps plkst. 20.00, bet grupas „Instrumenti” uzstāšanās sāksies plkst. 21.00.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv

 

0 komentāri

Komentāru nav