Orķestra „Rīga” koncerti decembrī

Orķestra „Rīga” koncerti decembrī
F64
20-11-2013 A+ A-
Adventes un Ziemassvētku laikā orķestris „Rīga” piedāvā četras koncertprogrammas dažādās Rīgas koncertzālēs, kurās kopā ar orķestri uzstāsies klausītāju iemīļoti solisti, kultūras portālu „Rīga 2014” informē orķestra pārstāvji.

Pirmās Adventes koncertā, kas notiks 1. decembrī plkst. 15.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā, orķestris „Rīga” uzstāsies kopā ar Rīgas kamerkori „Ave Sol”, diriģentu Raiti Ašmani un solistiem Aiju Vītoliņu (Amber) un Daumantu Kalniņu. Skanēs Ziemassvētku dziesmas un klasiskās melodijas – „Jūs, bērniņi, nāciet”, „Ziemeļbriedis Rūdolfs” „Baltie Ziemassvētki”, „Klusa nakts, svēta nakts”. Šis koncerts Rīgas iedzīvotājiem un viesiem ir pieejams bez maksas.

Mazajiem klausītājiem tiks piedāvāts koncerts „Ziemassvētku stāsti”, kas notiks kinoteātra „Splendid Palace” Lielajā zālē 4. decembrī plkst. 13.00. To vadīs dziedātājs un aktieris Daumants Kalniņš. Skanēs fragmenti no Pētera Čaikovska baleta „Riekstkodis”, kā arī populārās gadu mijas filmas „Viens pats mājās” un citas Ziemassvētku melodijas. Šis ir abonementa „Nāc, ieklausies orķestrī Rīga!” otrais koncerts. Abonementus var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Savukārt 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē orķestris „Rīga” uzstāsies Rīgas Ziemassvētku koncerta otrajā daļā. Svētku laika mūzikas programmu klausītājiem piedāvās aktrise Dita Lūriņa, operdziedātāja Kristīne Gailīte, solisti Ingus Pētersons, Daumants Kalniņš un Ieva Sutugova, Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns, Mazais operas un teātra orķestris jeb orķestris „Moto”, profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” un diriģents Mārtiņš Ozoliņš.

Ar koncertu „Riga Jazz Ziemassvētkos” 26. decembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē orķestris „Rīga” noslēgs 2013. gadu. Šajā koncertā Otro Ziemassvētku vakarā skanēs gan džeza stilā aranžētas Ziemassvētku melodijas, gan populāras džeza kompozīcijas. Uzstāsies orķestra „Rīga” bigbends un diriģents Raitis Ašmanis, vokālā grupa „Framest” un solisti – Ieva Kerēvica, Ieva Sutugova, Daumants Kalniņš un Andris Ērglis. Biļetes ir pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā „www.bilesuparadize.lv”.

0 komentāri

Komentāru nav