Roberts Velss aicina uz koncertu „Rhapsody In Rock”

Roberts Velss aicina uz koncertu „Rhapsody In Rock”
Publicitātes foto . Mūziķis Roberts Velss
20-11-2013 A+ A-
30. decembrī „Arēnā Rīga” notiks iespaidīgākais un enerģiskākais Jaungada lielkoncerts Latvijā – izskanot leģendāru izpildītāju slavenākajām dziesmām, tostarp „Queen”, „ABBA” un „AC/DC” hitiem, Kauņas Simfoniskā orķestra pavadībā uz skatuves kāps slavenais pianists Roberts Velss kopā ar fenomenālo amerikāņu dziedātāju La Gaylia. Koncertā piedalīsies arī atraktīvais Intars Busulis un apburošā Ieva Kerēvica.

Roberts Velss ir viens no izcilākajiem skandināvu mūziķiem, kurš slavu izpelnījies visas pasaules mērogā. Viņš izdevis piecus albumus, kas ieguvuši zelta un platīna statusu, koncertējis visā pasaulē, komponējis skaņdarbus 2008. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm, kā arī ieguvis neskaitāmus apbalvojumus dažādās valstīs. Šogad viņš atgriežas ar koncertprogrammu „Rhapsody In Rock”.

Līdzās Velsam arēnā uz skatuves kāps enerģiskā amerikāņu dziedātāja La Gaylia. Anglijas žurnāls „The Jazz Journal” par mākslinieci raksta: „La Gaylia ir īsts atradums, neatkarīgi no vietas, šis fakts paliks nemainīgs visā pasaulē. Iesākumā minūtes, un tad jau vairāk nekā stunda paskrien nemanot, kamēr La Gaylia aizrauj publiku ar savu iespaidīgo vokālu, izjusto džeza spēku un dinamisko skatuves uzstāšanos.”

Kopā ar talantīgajiem pašmāju mūziķiem – Intaru Busuli un Ievu Kerēvicu – Roberts Velss un La Gaylia „Arēnā Rīga” uzstāsies Kauņas Simfoniskā orķestra pavadībā. Koncertā skanēs 20. gadsimta neaizmirstamākie skaņdarbi, tostarp „AC/DC” leģendārā „Highway To Hell”, „Queen” lieliskā „Bohemian Rhapsody”, „John Farnham – You're the Voice”, grupas „Status Quo” ikoniskā „Rockin' All Over The World”, „ABBA” – Happy New Year” u. c.

Koncerta rīkotāji sola, ka šis koncerts būs muzikāli iespaidīgs baudījums, kas izskanēs caur visiem labi zināmajiem 20. gadsimta lielākajiem mūzikas hitiem.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs, biļešu cena – sākot no 15 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav