Latvijas Radio koris aicina uz koncertprogrammu „Greed”

Latvijas Radio koris aicina uz koncertprogrammu „Greed”
Publicitātes foto . Latvijas Radio koris
21-11-2013 A+ A-
Latvijas Radio kora grupa diriģenta Kaspara Putniņa vadībā 30. novembrī plkst. 19.00 aicina uz Spīķeru koncertzāli, kur piedāvās jaunu koncertprogrammu „GREED”. Koncerta galvenais notikums būs elektroniskās mūzikas lielmeistara, Londonā dzīvojošā argentīnieša Alehandro Vinjao (Alejandro Viñao) eklektiskais un teatrālais lielformāta opuss 12 balsīm un elektronikai „GREED” (Alkatība).

Diriģents Kaspars Putniņš teic: „Ar A. Vinjao darbu iepazinos jau sen, un šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tas gaida laiku un vietu, lai tiktu atskaņots. „GREED” ir parafrāze par mūsdienu Holivudas tēmām. Darba centrā ir teksts no slavenās runas „Greed is good!” („Alkatība ir laba!”), kuru filmā „Wall Street” saka Maikla Duglasa tēlotais varonis. Darbs ir ārkārtīgi skanisks, bagāts ar autentiskām atsaucēm uz popmūziku. Skarbs un ritmiski sarežģīts skaņdarbs, kura atskaņošanā piedalīsies pats autors.

Domājot par šo programmu, uzrunāju arī mūsu komponistus, lai viņi radītu jaundarbus kora grupai un elektronikai. Koncertā būs iespēja dzirdēt trīs pirmatskaņojumus: Krista Auznieka „I exist as I am”, Kristapa Pētersona „Naids” un Rolanda Kronlaka „Trīs skaņdarbi”.”

Koncerta režisore būs Zane Kreicberga, gaismu mākslinieks – Egīls Kupčs. Koncertā piedalīsies DJ Monsta un pats „GREED” autors Alehandro Vinjao.

Koncertu rīko VSIA „Latvijas Koncerti”. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī koncerta norises vietā.

0 komentāri

Komentāru nav