Iznācis „Veto Magazine” 28. numurs

Iznācis „Veto Magazine” 28. numurs
22-11-2013 A+ A-
Veikalu plauktos nonācis jaunākais kultūras, mākslas, mūzikas un modes žurnāls „Veto”. Tā 28. numura tēma – „jet lag” jeb „lidsērga”, kā tulko žurnāla izdevēji.

Žurnālā lasāmas intervijas ar mūziķi Goran Goru, mākslinieku Indriķi Ģelzi, grupas „Instrumenti” solistu Jāni „Shipsi” Šipkēvicu un citiem.

Modes blogere un pasauli labprāt iepazīstošā Agnese Kleina, aprakstot piedzīvojumus Meksikā, atrod atbildi uz jautājumu, kā atšķirt ceļotāju no tūrista, taču kulinārijas eksperte un vairāku recepšu grāmatu autore Signe Meirāne runā par garšu un smaržu likumiem. Apvienotās Karalistes mūzikas izdevējs Trevors Brents stāsta par savu izdevniecību „Fataka”, par neatkarīgo mūziku mūsdienās un par to, kas viņam liek izvirzīt mākslu dzīves prioritāšu priekšgalā.

Par laika mānīgo un neizdibināmo dabu „Veto” lappusēs diskutē LKA asoc. prof. Edmunds Apsalons, publicists, rakstnieks, „Satori” galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins, mākslinieks Mārtiņš Ratniks, kā arī interneta un mobilo risinājumu speciālists Ernests Štāls.

Modes lapās fotogrāfs Vladimirs Svetlovs un stiliste Anna Volkova apspēlē franču dzejnieka Artūra Rembo citātu: „Je est autre” (Es ir cits – no franču val.).

Šā numura ilustrāciju autors ir pazīstamais mākslinieks Ernests Kļaviņš. Sarunā ar „Veto” viņš stāsta, kāpēc labāk viņu būtu dēvēt par zīmētāju un kā, ņemot talkā ūdeni, benzīnu un sērkociņus, tapa šā žurnāla neparastās ilustrācijas.

Žurnālu var iegādāties „Narvesen” preses tirdzniecības vietās, lielākajās „Jānis Roze” grāmatnīcās, „Rimi” hipermārketos, veikalā „LukaBuka”, galerijā „Istaba”, bārā/kafejnīcā „Vieta”, „Pasēdēt”, modes aksesuāru un apavu veikalos „Bang Bang” un „Boards.lv”. Žurnāla cena 1,49 lati jeb 2,12 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav