Arī Karlsons stāsies Grāmatu draugu ķēdē

Arī Karlsons stāsies Grāmatu draugu ķēdē
Kadrs no video
26-11-2013 A+ A-
Grāmatu draugu ķēdē – akcijā „Gaismas ceļš”, kas 18. janvārī būs viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu atklājošajiem pasākumiem, aicināti stāties arī bērni, kopā ar mammām, tētiem un citiem ģimenes locekļiem. Grāmatu pārcelšanās darbos sola piedalīties arī pats Karlsons un Latvijas Leļļu teātra aktieri.

„Pierakstiet visi savos blociņos, 18. janvārī visiem, visiem, visiem ir jāpiedalās Grāmatu draugu ķēdē. Vajadzēs palīdzēt padot grāmatas no vecās bibliotēkas uz jauno,” aicina Karlsons.

 

Atgādinām, ka Grāmatu draugu ķēde būs viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas lielajiem pasākumiem, apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

Grāmatu draugu ķēde ir tautas līdzdalības akcija, kas norisināsies 2014. gada 18. janvārī, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām.

Ikviens interesents reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei var arī mūsu portālā www.riga2014.org vai ar bibliotekāra palīdzību tuvākajā bibliotēkā.

Ceļš no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas Kr. Barona ielā 14 līdz Gaismas pilij ir 2014 metru garš un reģistrēšanās sistēmā sadalīts astoņās zonās: Vērmanes dārzs, Merķeļa iela – Raiņa bulvāris, Raiņa bulvāris – Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Grēcinieku iela, 11. novembra krastmala, Akmens tilts un Mūkusalas iela. Reģistrējoties var izvēlēties sev izdevīgāko vietu un laiku.

0 komentāri

Komentāru nav