Koncertcikls „Inese Galante un draugi” skanēs visā Latvijā

Koncertcikls „Inese Galante un draugi” skanēs visā Latvijā
LETA . Dziedātāja Inese Galante un jaunais talants – deviņus gadus vecais vijolnieks Daņiils Bulajevs
27-11-2013 A+ A-
Uzsākot jaunu koncertu ciklu „Inese Galante un draugi”, sestdien, 21. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Domā notiks koncerts „Ziemassvētku prelūdija”, otrdien, 28. novembrī, notikušajā preses konferencē žurnālistiem pavēstīja operdziedātāja Inese Galante.

21. decembra koncertā uzstāsies Inese Galante (soprāns), ērģelnieks Aivars Kalējs, mecosoprāns Bonita Haimena (Bonita Hyman) no ASV, čellists Ramons Jafe (Ramon Jaffé) no Vācijas, kontrtenors Sergejs Jēgers, jaunais talants – deviņgadīgais vijolnieks Daņiils Bulajevs – un Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu koris.

Koncerta programmā: J. S. Baha, G. F. Hendeļa, A. Vivaldi, Ā. Adāna, F. Šūberta, S. Franka, E. Loida Vēbera skaņdarbi un Ziemassvētku dziesmas.

Kā norādīja dziedātāja, koncertcikls „Inese Galante un draugi” turpināsies nākamajā gadā ar koncertu sēriju Latvijas pilsētās (koncertu saraksts pašlaik vēl tiek precizēts). Uz koncertiem Inese Galante aicinās savus draugus mūziķus gan no Latvijas, gan citām valstīm, kā arī jaunos talantus, jo „viņiem ir jādod iespēja izpausties. Mūsu zeme ir bagāta ar talantiem, un vēlos viņus parādīt cilvēkiem.”

Vēl dziedātāja pauda, ka cilvēki visā Latvijā mīl klasisko mūziku, tādēļ „mūsu mērķis ir to popularizēt, dodoties koncertos uz dažādām pilsētām. Tā būs arī lieliska iespēja uzstāties arī jaunajiem talantiem – viņiem koncerti ir kā lieli svētki. Turklāt kā bijušais mediķis vēlos akcentēt arī mūzikas dziedinošos spēku.”

0 komentāri

Komentāru nav