Daumants Kalniņš dziedās Rīgas Ziemassvētku koncertā

Daumants Kalniņš dziedās Rīgas Ziemassvētku koncertā
Aigars Lapsa . Dziedātājs Daumants Kalniņš
29-11-2013 A+ A-
25. un 26. decembrī Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā uzstāsies arī talantīgais dziedātājs Daumants Kalniņš. Viņš uzstāsies kopā gan ar Rīgas Doma zēnu kori, gan Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu.

Jānis Erenštreits, Dziesmu un deju svētku Goda virsdiriģents, bijušais Rīgas Doma kora skolas direktors, kurš vairāk nekā ceturtdaļgadsimtā izskolojis un izaudzinājis daudzus talantīgus dziedātājus teic: „Daumants Kalniņš ir kā tīrradnis, apdāvināts ar teicamu muzikālo dzirdi, ritmu un atmiņu. Kopš bērnības čakls, strādīgs un neatlaidīgs, kas ir galvenie faktori viņa personības izaugsmē. Būtiski, ka kora puikas spēj iedvesmoties no labiem paraugiem un jau bērnībā zina, ka tikai rūpīga darba augļi rod patiesu atsaucību klausītāju sirdīs, tādēļ prieks, ka pēc ilgāka laika kopā ar kora puikām solo atkal dziedās Daumants.”

Rīgas Ziemassvētku koncertā Daumants dziedās gan tradicionālās Ziemassvētku dziesmas „Cik koši svētku egle laistās” un „Ak, eglīte”, kur viņš ar solo pievienosies Rīgas Doma zēnu korim, gan Raimonds Paula dziesmu „Es sev paņemšu līdz” V. Šmidberga aranžijā un grupas „R&B” solista Roberta Kellija dziesmu, trīskārtējo „Grammy” balvas ieguvēju „I Believe I Can Fly” orķestra „Rīga” pavadībā. Klausītājus priecēs arī kopā ar Ditu Lūriņu dziedātais duets „All I Ask of You Is Love” no E. L. Vēbera mūzikla „Operas spoks” un kopā ar Ieva Sutugova un Ingus Pētersonu dziedātais „Jingle Bells Rock!”. 

„Jau kopš bērnības Ziemassvētki man, tāpat kā pārējiem Rīgas Doma zēnu kora puikām, vienmēr ir bijis ļoti aktīvs un koncertiem bagāts laiks. Arī šis Ziemassvētku laiks nav izņēmums,” atzīst Daumants Kalniņš. „Šogad ar īpašu prieku gaidu muzikālās tikšanās gan ar Ditu Lūriņu un Ievu Sutugovu, gan ar Rīgas Doma zēnu kori, ar kuru kopā neesmu uzstājies kopš savām zēnu kora gaitām,” atzīst Daumants Kalniņš.

Atgādinām, ka 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerti, kur ģimenes un draugi ir aicināti izbaudīt gaišu un sirsnīgu Ziemassvētku mūzikas programmu lieliskās aktrises Ditas Lūriņas, Latvijas Nacionālās operas solistes Kristīnes Gailītes un iemīļoto solistu Ingus Pētersona, Daumanta Kalniņa un Ievas Sutugovas izpildījumā. Koncertā piedalīsies arī Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns, orķestris MOTO (Mazais operas un teātra orķestris), profesionālais pūtēju orķestris „RĪGA” un diriģents Mārtiņš Ozoliņš.

Koncertu sākums – plkst. 15.00 Ķīpsalas hallē. Ieeja Ķīpsalas hallē – vienu stundu pirms koncerta.

Biļetes: „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 5–15 lati (7,11–21,34 eiro). Pērkot „Ģimenes biļeti” (4 līdz 8 personām), 10 procentu atlaide. Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu.

Koncertu rīko „BT 1 Music” ar Rīgas domes atbalstu.

0 komentāri

Komentāru nav