Liepājas teātrī būs Ziemassvētku uzvedums „Dvēseles pagalmā”

Liepājas teātrī būs Ziemassvētku uzvedums „Dvēseles pagalmā”
Publicitātes attēls
02-12-2013 A+ A-
Liepājas teātrī 14. decembrī pirmizrādi piedzīvos īpaši Ziemassvētku laikam gatavota koncertprogramma „Dvēseles pagalmā”, kas kopumā būs skatāma un klausāma 10 koncertos, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāve Zanda Borga.

Šogad uzvedumā skanēs dziesmas tikai latviešu valodā – koncertā būs dzirdamas gan tradicionālās Ziemassvētku, gan mazāk dzirdētas skaistas un ziemīgas dziesmas dvēselei. Programmu sagatavojis teātra muzikālais vadītājs Normunds Kalniņš un teātra direktors Herberts Laukšteins.

Par muzikālo skanējumu rūpēsies mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Zīlmanis, Aivars Meijers, Zanda Štrausa un īpašais viesis Artis Gāga.

„Koncerta pirmajā daļā aktieri pārtaps par bērniem un kopīgi izdziedās populāras bērnu dziesmiņas par Ziemassvētku tēmu. Otrā daļa būs klusāka, intīmāka un pārdomas rosinoša. Koncertprogrammas veidotāji izsaka cerību, ka skatītāji sasmelsies dvēseles mieru un apjautīs savas latviskās saknes. Līdzās klasiskām vērtībām „Klusa nakts, svēta nakts”, „Zvaniņš skan” u. c. skanēs arī dziesmas no „Instrumenti”, „Musiqq” un citu mūsdienu muzikālo apvienību repertuāriem. Man ir īpašs prieks, ka ir izdevies piesaistīt vienu no Latvijā zināmākajiem un labākajiem saksofonistiem Arti Gāgu, kurš visam koncertam piešķirs īpašu skanējumu,” koncerta programmu raksturo Normunds Kalniņš.

Koncertā piedalīsies gandrīz visa Liepājas teātra aktieru trupa: Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Kaspars Gods, Sigita Jevgļevska, Marģers Eglinskis, Armands Kaušelis, Inese Jurjāne, Viktors Ellers, Signe Ruicēna, Rolands Beķeris, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Kaspars Kārkliņš, Laura Jeruma, Ilze Trukšāne, Pēteris Lapiņš, Sandis Pēcis, Anete Berķe, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Mārtiņš Kalita un Ilze Jura.

Par vizuālo noformējumu un mākslinieku kostīmiem gādās Zigrīda Atāle.

0 komentāri

Komentāru nav