ISSP izdod plānotāju 2014. gadam ar 57 fotogrāfu darbiem

ISSP izdod plānotāju 2014. gadam ar 57 fotogrāfu darbiem
02-12-2013 A+ A-
Dienasgaismu ieraudzījis jauns Latvijas dizaina izdevums – 2014. gada iknedēļas plānotājs ar 57 starptautisku jauno fotogrāfu darbiem, kultūras portālu „Rīga 2014” informē izdevēji no Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP – International Summer School of Photography).

Aplūko plānotāju šeit!

ISSP plānotājs tiek izdots jau otro gadu, un šā gada izdevumā redzamās fotogrāfijas tapušas Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas laikā Kuldīgā.

2014. gada plānotājs ar Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP 2013) dalībnieku darbiem turpina ISSP katalogu tradīciju jaunā veidolā, padarot fotogrāfiju plašāk pieejamu un izmantojamu ikdienā. 57 nedēļu atvērumos ir 57 oriģinālas vasaras skolas dalībnieku fotogrāfijas, kas tika iekļautas ISSP noslēguma izstādē Kuldīgā šā gada augustā.

Profesionāļu aprindās par Eiropā labāko dēvētajā fotogrāfijas vasaras skolā, kas Latvijā norisinājās jau astoto gadu, šogad piedalījās 71 fotogrāfs no 23 pasaules valstīm.

Plānotājs ir sagatavots sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un Latvijas Mākslas akadēmiju, kas atbalsta jaunu un inovatīvu dizaina produktu tapšanu, kā arī AS „Antalis”. Dizainu veidojuši Artis Briedis un Rūta Briede no dizaina apvienības „rabit!!”

Plānotāju iespējams iegādāties Latvijas Fotogrāfijas muzejā, „Birojnīcā”, veikalos „Lukabuka”, „Valda Ošiņa rakstāmlietas”, „Taste Latvia”, „Riija”, „M50”, kā arī internetā.

0 komentāri

Komentāru nav