Latvijas Radio koris aicina uz koncertu „Magnificat”

Latvijas Radio koris aicina uz koncertu „Magnificat”
Publicitātes foto . Latvijas Radio koris
02-12-2013 A+ A-
Gaidot ziemas saulgriežus, 9. decembrī plkst. 19.00 Latvijas Radio koris, Tallinas kamerorķestris un diriģents Kaspars Putniņš aicina uz koncertu „Magnificat” Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā. Koncertā skanēs Arvo Perta un Toivo Tuleva skaņdrabi, turklāt, klātesot pašam komponistam, notiks T. Tuleva „Magnificat” pirmatskaņojums Latvijā.

Diriģents Kaspars Putniņš atzīst: „Man šis koncerts ir nozīmīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tāpēc, ka šī ir tāda izvērsta sadarbība ar manu draugu un Latvijas Radio kora senu sadarbības partneri – igauņu komponistu Toivo Tulevu. Un, otrkārt, tas ir Tallinas kamerorķestris, ar ko man ir ļoti patīkami strādāt, jo viņi ir bezgala atsaucīgi un deg par rezultātu. Turklāt šis repertuārs igauņiem ir tuvs un pazīstams.”

Iniciatīva koncertēt kopā ar igauņu kolēģiem nāca tieši no viņiem (Igaunijas Mūzikas eksporta aģentūras), un tas ir lielāka projekta – skaņu ieraksta – pamatā. Šis pats sastāvs jau koncertēja Tallinā 23. oktobrī, bet pēc koncerta Rīgā, pabeidzot iesākto darbu Tallinā, šo programmu ierakstīs skaņu plates izdošanas vajadzībām.

Topošā koncerta video vari noskatīties zemāk:

Koncertu rīko VSIA „Latvijas Koncerti”.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī koncerta norises vietā.

0 komentāri

Komentāru nav