Izziņo grupas „Gogol Bordello” koncertu Rīgā

Izziņo grupas „Gogol Bordello” koncertu Rīgā
Publicitātes foto
Nākamā gada 25. martā koncertzālē „Palladium” uzstāsies pasaulslavenā multinacionālā grupa „Gogol Bordello”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

„Ar savu neatkārtojamo stilu, kurā čigānu mūzikas tradicionālie instrumenti akordeons un vijole tiek jaukti kopā ar pankroka elementiem, „Gogol Bordello” ieguvuši plašu atzinību un nedalītu publikas mīlestību,” tā par grupu raksta koncerta rīkotāji.

Žurnāls „Billboard” apvienību nodēvējis par „karstāko blici, ko pasaulei devusi Ņujorka”, savukārt respektablais mūzikas izdevums „Rolling Stone” raksturo „Gogol Bordello” kā „grupu, kas sniedz pasaulē nevaldāmāko dzīvo uzstāšanos”.

Šobrīd „Gogol Bordello” ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē un sniedz līdz pat 200 koncertiem gadā.

Mūziķi Latvijā ieradīsies jaunākā albuma „Pura Vida Conspiracy” popularizēšanas turnejas ietvaros. Sestais studijas albums tika ierakstīts Teksasā un tajā iekļautas 12 spēcīgi elektrizējošas kompozīcijas.

Grupas līderis Jevgēņijs Hudzs (Eugene Hütz), raksturojot jaunāko ierakstu, atzīst: „Cilvēkā ir milzum daudz potenciāla, ko ikdienā neizmantojam. Es došos nezināmajā un ar jaunā ieraksta starpniecību dabūšu to ārā!”

Jau kopš dibināšanas 1999. gadā „Gogol Bordello” ir ieguvuši atpazīstamību ar teatrālajiem koncertšoviem, kolektīvs uz skatuves kāpis kopā ar tādām šovbiznesa zvaigznēm kā Madonna un piedalījies pasaules populārākajos mūzikas festivālos, tostarp „Coachella”, „Lollapalooza”, „Roskilde”, „Rock am Ring”, „Reading” un „Leeds”. 

Kā akcentē koncerta rīkotāji, tieši plašu atzinību guvušais singls „Start Wearing Purple” trāpīgi raksturo „Gogol Bordello” būtību – spilgti, jautri un skaļi.

Biļetes uz „Gogol Bordello” koncertu varēs iegādāties jau no šīs ceturtdienas, 5. decembra, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un „Ticketpro” kasēs TC „Galleria Riga”, „Spice”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Sky&More”, „Olimpia”, „Rimi „Alfa””, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi „Galerija Azur”” informācijas centros u. c.

Bet vēl ātrāk – jau trešdien, 4. decembrī,  plkst. 10.00 – „Ticketpro” interneta veikalā un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija www.fbi.lv – bez maksas.

Pirmo 500 biļešu cena – 20 latu, vēlāk tās maksās 25 latus.

0 komentāri

Komentāru nav