LeNeSOna Ziemassvētki – mūzika, spēles un balle

LeNeSOna Ziemassvētki – mūzika, spēles un balle
Publicitātes foto
03-12-2013 A+ A-
LeNeSOns gatavojas Ziemassvētkiem – tieši tāpat, kā mēs visi. Dāvanu saraksts, brauciens uz mežu pēc mazas, glītas eglītes un kas vēl? Vēl nedrīkst aizmirst, ka Ziemassvētki jāgaida visiem kopā un ar skaistu mūziku, tādēļ LeNeSOns aicina sākt Ziemassvētku gaidīšanas svētkus jau 11. decembrī plkst. 18.00 ar pavisam īpašu koncertu, pēc kura visi LeNeSOna viesi tiek aicināti uz īstu Ziemassvētku balli ar mūziku, dejām un spēlēm.

12. decembrī LeNeSOns un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) pirmo reizi viesosies jaunajā un skaistajā Latgales vēstniecībā „GORS”, lai arī Rēzeknē ieskandinātu Ziemassvētku sagaidīšanu. LeNeSOns kopā ar LNSO ir ļoti gatavojies, tādēļ svētku gaidīšana turpināsies arī 14. decembrī, kurā, kā ierasts, LeNeSOns gaidīs viesus plkst. 11.00 (koncerts latviešu un krievu valodā) un 14.00 (koncerts latviešu valodā).

Koncerta programmā kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kori un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri būs iespēja klausīties brīnišķīgas Ziemassvētku dziesmas no Eiropas un ASV, kā arī iekļauti ir arī latviešu komponistu Māra Lasmaņa un Jāņa Porieša skaņdarbi, kuriem līdzās liktas trīs populāras dejas no Čaikovska gadumijas baleta „Riekstkodis” – tiksimies ar Saldumu feju, princi un ļausimies puķu valsim. LeNeSOna mentors, kā allaž, būs runīgais un rūdītais maestro Andris Vecumnieks, bet koncertu rotās Jolantas Strikaites spožais soprāns.

Koncertu pārtraukumos spēlēsim spēles kopā ar LUDO jautro komandu, darbosimies radošajās darbnīcās un iesim rotaļās kopā ar LeNeSOnu un viņa draudzeni Melodiju.

Biļetes pieejamas Lielās ģildes biļešu kasē, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Informācija par biļetēm pa tālr.: 67213643.

0 komentāri

Komentāru nav