„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina pēdējo iRIGA tēmu

„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina pēdējo iRIGA tēmu
Elīna Ķuķunnika
Turpinās akcija „iRIGA”, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām. Decembra tēma – „Ziemas efekts”.

Gadalaika maiņa ietekmē ierastos rituālus. Izmaiņas skar pat tik ikdienišķas lietas kā apģērbu, tāpat izvēlētos transporta veidus, mājas un dažādas vietas pilsētā. Šomēnes gaidīsim fotogrāfijas, kurās atspoguļotas dažādas nianses, kas jums personīgi saistās ar ziemas sezonas iestāšanos.

Fotoattēlus var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par decembra tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 2. janvārim pievienojot to šim notikumam speciāli radītajai Flickr” grupai.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā, un attēls jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par desmit fotogrāfijām. Vairāk informācijas par „iRIGA” vari atrast šeit.

Labākie darbi tiks iekļauti „Rīgas Fotomēnesis 2014” izstādē „iRIGA”, kas norisināsies 2014. gada maijā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

„Rīgas Fotomēnesis 2014” rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis” – fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross – sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maijā dažādās vietās Rīgas pilsētā, kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

0 komentāri

Komentāru nav