Latvijas kinoblogeri piedāvā – filma „Zaņķis”

Latvijas kinoblogeri piedāvā – filma „Zaņķis”
Kadrs no filmas „Zaņķis”
04-12-2013 A+ A-
Kinoteātrī „Citadele” 4. decembrī plkst. 18.15 Latvijas kinoblogeri piedāvā noskatīties jaunāko režisora Džona S. Bērda filmu „Zaņķis” („Filth”), kas tapusi pēc britu rakstnieka Ērvina Velša tāda paša nosaukuma romāna.

Filmā galvenajā – seržanta Brūsa Robertsona – lomā populārais skotu aktieris Džeimss Makavojs. Viņa atveidotais tēls vēlas tikt paaugstināts amatā. Brūss Robertsons uzskata, ka ir labākais darbinieks, bet pārējie kolēģi – pilnīgi idioti. Viņa nodaļai ir jāizmeklē kāda slepkavība, un šefs vēlas rezultātus. Brūsam tā nav problēma. Viņš kontrolē situāciju un ir pārliecināts, ka atrisinās šo lietu un saņems ilgi gaidīto paaugstinājumu un sieva atgriezīsies pie viņa. Nekādu problēmu.

Vai dzīvē viss ir tik vienkārši? Un – vai Brūss ir tas, par ko sevi uzskata? Atbildes uz šiem jautājumiem ir gan traģiskas, gan komiskas.

Bez Makavoja filmā darbojas arī  britu aktieri  Džeimijs Bells („Billy Elliot”), Imodžena Putsa („V for Vendetta”), Edijs Marsans („The World's End”) un Džims Brodbents („Cloud Atlas”).

Kā jau ierasts, pirms kinoblogeru seansa būs konkurss ar lieliskām balvām. Kā sola pasākuma rīkotāji, gaidāmi arī citi pārsteigumi, par kuriem varēs uzzināt tikai klātienē.

Vairāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv. Pērc biļetes šeit!

0 komentāri

Komentāru nav