„Dirty Deal Teatro” top komiskā izrāde „Nobiedē mani!”

„Dirty Deal Teatro” top komiskā izrāde „Nobiedē mani!”
Publicitātes foto
05-12-2013 A+ A-
Neatkarīgajā teātrī „Dirty Deal Teatro” 10. decembrī plkst. 19.00 pirmizrādi piedzīvos režisores Paulas Pļavnieces un horeogrāfes Katrīnas Albužes veidotā izrāde „Nobiedē mani!”, kas nodēvēts par komisku vingrojumu kompleksu ilgākai dzīvei un būs stāsts par cilvēka bailēm novecot, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāvji.

Izrādes veidotājas par izpētes objektu izvēlējušās vienas no lielākajām cilvēka bailēm – bailes no nāves. Ko darīt ar neizbēgamo faktu, ka ikvienam no mums reiz apstāsies sirds, aizvērsies acis un elpa aizplūdīs? Lai to uzzinātu izrādes veidotājas vienā mirklī kļūst par piecdesmit gadiem vecākas. Izrāde uzdos jautājumu – gaidīt beigas vai censties tās attālināt?

Izrādes veidotājas Paula un Katrīna beigas negaida. Viņas ir izstrādājušas apjomīgu vingrojumu un uzdevumu kompleksu. Regulāra tā izpildīšana, iespējams, būtiski pagarina dzīves ilgumu. Paula un Katrīna uzsāk spēli, kuras uzdevums ir precīzi un nekļūdīgi veikt noteiktos uzdevumus. Uzvarētājs iegūst iespēju dzīvot ilgāk. Zaudētājs iegūst iespēju nomirt ātrāk. Spēles laikā aizvien būtiskāks ir jautājums – kāpēc ir vērts dzīvot ilgāk?

Tuvākā izrāde pēc pirmizrādes – 29. decembrī plkst. 19.00. Biļetes uz izrādēm var iegādāties visas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

 

0 komentāri

Komentāru nav