Izcilais pianists Reinis Zariņš un LNSO Balkānu noskaņās

Izcilais pianists Reinis Zariņš un LNSO Balkānu noskaņās
reiniszarins.com . Pianists Reinis Zariņš
16-04-2013 A+ A-
26. aprīlī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO), izcilais pianists un Lielās mūzikas balvas laureāts Reinis Zariņš, kā arī soliste Nelja Kravčenko diriģenta Jordana Kamdžalova vadībā piedāvā koncertu Balkānu noskaņās, kultūras portālu „Rīga 2014” informē LNSO pārstāve Sondra Lāce.

Šis koncerts ir īpašs ne tikai ar kontrastu pārpilnām emocijām, bet arī ar  mākslinieku debijām uz Lielās ģildes skatuves. Lielās mūzikas balvas laureāts Reinis Zariņš, kurš pazīstams solomākslinieks un kamermūziķis un regulāri sadarbojas ar orķestriem Baltijas valstīs, Nīderlandē, Lielbritānijā, Vācijā, Ukrainā, Krievijā un ASV, šoreiz  pirmo reizi koncertā uzstāsies ar pašmāju  LNSO.

Savukārt Nelja Kravčenko ir starptautiski atzīta māksliniece un regulāra viesmāksliniece Sofijas, Ruses un Plovdivas operā (Bulgārija). Dziedātāja uzstājusies koncertos un operas iestudējumos Bulgārijā, Austrijā, Vācijā, Francijā, Šveicē, un arī viņai šī būs pirmā uzstāšanās Rīgā kopā ar LNSO un diriģentu Jordanu Kamdžalovu.

Programmā: Dimitrs Nenovs Tokāta; Bēla Bartoks Trešais koncerts klavierēm ar orķestri Mi mažorā Sz. 119, BB 127; Henriks Goreckis Trešā jeb „Skumjo dziesmu” simfonija op. 36, soliste Nelja Kravčenko.

Biļetes uz koncertu pieejamas Lielās ģildes un "Biļešu Paradīzes" kasēs, arī www.bilesuparadize.lv.
 

0 komentāri

Komentāru nav