„Rīga 2014” partneris „Lattelecom” pievienojas Grāmatu draugu ķēdei

„Rīga 2014” partneris „Lattelecom” pievienojas Grāmatu draugu ķēdei
Kadrs no klipa
05-12-2013 A+ A-
Grāmatu draugu ķēdei – akcijai „Gaismas ceļš” pievienojas arī Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas oficiālais partneris „Lattelecom”, kas piedalīsies unikālajā un vēsturiskajā akcijā 2014. gada 18. janvārī, lai palīdzētu grāmatām nokļūt to jaunajās mājās un reizē piedalīties kultūras galvaspilsētas gada veidošanā. „Lattelecom” komanda aicina ikvienu piedalīties un iesaistīties akcijā!

Grāmatu draugu ķēdi veidos cilvēki, viens otram no rokas rokā padodot grāmatas no vecās bibliotēkas ēkas Kr. Barona ielā uz jauno Gaismas pili. „Lattelecom” komanda piedalīsies Grāmatu draugu ķēdes posmā Vērmanes dārzā, kur akcijas dalībniekus cienās ar siltu tēju.

Grāmatu ceļš Eiropas kultūras galvaspilsētas gada atklāšanā šķērsos Daugavu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas mūsu tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas. Tā būs vēl nebijusi akcija, kas piesaistīs arī starptautisku uzmanību, tomēr vissvarīgākā tā būs mums pašiem. Akcija norisināsies sestdienā – tā būs notikumiem bagāta diena, ļaus nogaršot Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, kas caurvīs Rīgas kultūras dzīvi gada garumā.

Reģistrēšanās sistēma sadalīta astoņās zonās: Vērmanes dārzs, Merķeļa iela – Raiņa bulvāris, Raiņa bulvāris – Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Grēcinieku iela, 11. novembra krastmala, Akmens tilts un Mūkusalas iela. Domājot par grāmatu drošību Gaismas ceļā, tās tiks īpaši sagatavotas un ievalcētas.

Reģistrēties dalībai var individuāli vai grupās, ar darba kolēģiem, ģimeni vai draugiem. Reģistrējoties var izvēlēties sev izdevīgāko vietu un laiku. Lai pieteiktos, jāreģistrējas mūsu „Rīga 2014” kultūras portālā vai jāielogojas, izmantojot kādu no sociālo mediju profiliem.

Pieteikties iespējams šeit!

 

0 komentāri

Komentāru nav