„Latvian Voices” paraksta līgumu ar ierakstu kompāniju „Universal”

„Latvian Voices” paraksta līgumu ar ierakstu kompāniju „Universal”
Rīga2014 . Vokālā grupa „Latvian Voices”
09-12-2013 A+ A-
Vokālā grupa „Latvian Voices” un vācu „a cappella” grupa „Viva Voce” rudenī parakstījuši līgumu ar izdevniecību „Universal”. Abas grupas 2014. gadā izdos kopīgu albumu „Zeit der Wunder” („Brīnumu laiks”) sadarbībā ar komponistu un producentu Rolfu Cukovski, pavēstīja „Latvian Voices” mākslinieciskā vadītāja Laura Jēkabsone. Atgādināsim, ka „Latvian Voices” ir arī „Rīga 2014” muzikālās vēstneses.

Albumā būs iekļauta dažādu kultūru un valodu satikšanās a cappella kompozīcijās, kas rakstītas īpaši „Latvian Voices” un „Viva Voce” sastāvam. Šis projekts veidos muzikālu stāstu par cilvēku, sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī atspoguļos Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

„Latvian Voices” dziļās tautas mūzikas dziedāšanas tradīcijas, klasiskā pieeja a cappella žanram kopā ar „Viva Voce” ritmiskumu un enerģiju populārās mūzikas interpretācijās veidos unikālu muzikālo savienību.

Albuma ierakstīšana norisināsies 2014. gada janvārī Rīgā, bet topošo albumu jau tagad ir iespējams pasūtīt gan „Latvian Voices” mājaslapā, gan šeit.

 

0 komentāri

Komentāru nav