Rīgā uzstāsies kanādiešu dziesminieks Rufuss Veinraits

Rīgā uzstāsies kanādiešu dziesminieks Rufuss Veinraits
Publicitātes foto
09-12-2013 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 2014. gada 19. martā pirmo reizi Latvijā ar solokoncertu uzstāsies viens no mūsdienu spilgtākajiem kanādiešu soloizpildītājiem un komponistiem Rufuss Veinraits (Rufus Wainwright), kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Positivus Music” pārstāvji.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties no ceturtdienas, 12. decembra, „www.palladium.lv” un „Biļešu servisa” kasēs. Iepriekšpārdošanā „Palladium” un „Positivus” reģistrētajiem lietotājiem no 11. decembra. Pirmo 500 stāvvietu biļešu cena – 19 latu (27,03 eiro).

Rufuss Veinraits ir ierakstījis septiņus studijas albumus un ieguvis divus „Juno Awards” apbalvojumus kategorijā „Labākais alternatīvais albums” – vienu par 1999. gada albumu „Rufus Wainwright” un otru par 2002. gada ierakstu „Poses”.  

Jau 15 gadu vecumā Veinraits tika nominēts „Genie Award” apbalvojumam par labāko oriģinālo dziesmu. Gadu vēlāk viņš saņēma „Juno Award” nomināciju „Daudzsološākā vokālista” kategorijā, kā arī 2008. gada „BRIT Awards” nomināciju kā „Labākais starptautiskais mākslinieks”. 2009. gadā Veinraits saņēma prestižo „Grammy” balvu par „Labāko tradicionālo popa vokālo albumu”. 

Šovakar Rufuss Veinraits uzstājās Eiropas lielākajā un tradīcijām bagātākajā brīvdabas mūzikas pasākumā – Glastonberijas festivālā –, kur kāpa uz galvenās skatuves, bet 2018. gadā pirmizrādi piedzīvos viņa otrā opera.

2012. gadā iznāca līdz šim jaunākais Rufusa Veinraita studijas albums, kas tapis sadarbībā ar Marku Ronsonu. Abiem māksliniekiem sadarbojoties, radīta Veinraita karjeras visatbrīvotākā un pieejamākā mūzika, kurā saglabājas viņam raksturīgie stāsti un greizais humors ar klasiskās popmūzikas pieskaņu.

Rīkotāji aicina pievērst uzmanību, ka iepriekšpārdošanas kods tiks izsūtīts visiem, kas līdz 10. decembra plkst. 18.00 būs reģistrējušies www.palladium.lv vai www.positivus.com jaunumu pasta saņemšanai. Biļešu skaits – ierobežots.

0 komentāri

Komentāru nav