Koncertprogramma „Šai svētā naktī” mūzikas namā „Daile”

Koncertprogramma „Šai svētā naktī” mūzikas namā „Daile”
Publicitātes foto . Dziedātāji Uģis Roze, Kristīne Zadovska un Zigfrīds Muktupāvels koncertprogrammā „Šai svētā naktī”
10-12-2013 A+ A-
Smaržojot rotātajām eglītēm un svecīšu aromātam, klusā un maigā noskaņā tapusi jauna koncertprogramma ar latviešu komponistu zināmām un mazāk dzirdētām dziesmām „Šai svētā naktī”, kas 13., 15. un 22. decembrī izskanēs mūzikas namā „Daile”, pavēstīja mūzikas nama pārstāve Anita Lūsēna.

Ziemassvētki ir laiks, ko gaidām visu gadu, šis brīdis ir piepildīts ar gaišumu, mīlestību un ticību rītdienai, un šo īpašo sajūtu vienmēr palīdz izjust mūzika, ko baudām Ziemassvētku laikā. Jau izsenis cilvēki tika iemīļojuši mājas muzicēšanu – kāds spēlēja kādu instrumentu, kāds dziedāja, kāds vienkārši to visu baudīja.

Šī jaukā tradīcija rosināja komponistu Jāni Lūsēnu veidot programmu, rakstot aranžējumus tautā iemīļotām komponista kolēģu – Imanta Kalniņa, Mārtiņa Brauna, Valta Pūces – un arī savām dziesmām, lai kopā ar solistiem Kristīni Zadovsku, Uģi Rozi, Zigfrīdu Muktupāvelu un instrumentālo sastāvu (vijole, čells, akordeons, zvaniņi, klavieres, basģitāra) paši ļautos muzicēšanas priekam un priecētu koncerta apmeklētājus.

Par programmas vizuālo ietērpu gādājusi māksliniece Ieva Veita. Koncerti noritēs 13., 15. un 22. decembrī, piedāvājot apmeklētājiem gan dienas, gan vakara laikus.

Informācija un biļešu iegāde „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Vairāk informācijas par mūzikas nama „Daile” norisēm vari atrast šeit.

0 komentāri

Komentāru nav