„Dzelzs vilka” dalībnieks Kaspars Tobis izdod soloalbumu

„Dzelzs vilka” dalībnieks Kaspars Tobis izdod soloalbumu
F64 . Kaspars Tobis
11-12-2013 A+ A-
Līdz ar grupas „Dzelzs vilks” jaunākā albuma „Kālabad” izdošanu jaunu elektroniskās mūzikas albumu „Concert for 7 Synthesizers” laidis klajā arī grupas dalībnieks Kaspars Tobis.

Albums izdots digitāli un ir lejupielādējams šeit!

Albumā „Concert for 7 Synthesizers” apkopotas 11 kompozīcijas, kas iepriekš izskanējušas Siguldā koncertzāles „Baltais flīģelis” programmā „Alternatīvais flīģelis”. Tās pirmsākumi meklējami 2011. gadā, kad pirmo reizi izskanēja Kaspara Tobja jaundarbs „Koncerts septiņiem sintezatoriem” sadarbībā ar videomākslinieku Arti Dzērvi.

Abi mākslinieki turpināja radošo sadarbību, kas pārauga koncertprogrammā ar tādu pašu nosaukumu un nu izdota jaunā albumā.

Arī 2014. gadā Siguldas koncertzāle turpinās programmu „Alternatīvais flīģelis”, kas iekļauta arī Siguldas kā „Rīga 2014” partnerpilsētas kultūras programmā.

Jau 2014. gada 19. janvārī Kaspars Tobis un Artis Dzērve ar programmu „Concert for 7 Synthesizers” uzstāsies Siguldas stacijas laukumā. Pasākums būs daļa no Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīgas partnerpilsētas Siguldas programmas atklāšanas pasākumiem.

 

0 komentāri

Komentāru nav