Džilindžers iestudējis melīgu drāmu „Dieva indes un velna zāles”

Džilindžers iestudējis melīgu drāmu „Dieva indes un velna zāles”
LETA . Režisors Dž. Dž. Džilindžers
12-12-2013 A+ A-
8. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros notiks Mias Kouto melīgas drāmas „Dieva indes un velna zāles” pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Dž. Dž. Džilindžers.

Meklējot savu pazudušo mīļoto, Miglas ciematā ierodas ārsts Sidonijs. Te viņš sastop iecerētās vecākus, kas izrādās ļoti dīvains pāris. Bartolomejs ir cilvēks-slimība. Viņš ienīst cilvēkus, tomēr nez kāpēc nav „aizvācies” uz viņpasauli. Šajā ģimenē lamāšanās ir tas pats, kas atzīšanās mīlestībā. „Šitas vīrs” ir sievu novedis tik tālu, ka viņai ir grumbas pat dvēselē. Katra diena ir kā Pastarā tiesa. Turklāt Bartolomejs ir nelabojams sapņotājs un viņam vajadzētu izārstēties no sapņošanas, jo sapņot ir suņa darbs. Tomēr dzīve nav ārstējama. Taču nekas nav tā, kā sākotnēji izskatās, un katram te ir savs noslēpums...

Izrādē „Dieva indes un velna zāles” Sidonija lomā būs Ģirts Ķesteris, kurš 14. februārī svinēs 50. dzimšanas dienu. Bartolomeja lomu atveidos Juris Bartkevičs, bet Indra Briķe jauniestudējumā būs Munda.

Režisors Dž. Dž. Džilindžers, kurš veidojis arī romāna dramatizējumu, ir arī izrādes telpas iekārtojuma autors. Režisors radošajā komandā aicinājis kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu un gaismu mākslinieku Mārtiņu Kudiņu.

0 komentāri

Komentāru nav