Dita Lūriņa un Ingus Pētersons gatavojas koncertiem Ķīpsalā

Dita Lūriņa un Ingus Pētersons gatavojas koncertiem Ķīpsalā
Publicitātes foto . Dita Lūriņa un Ingus Pētersons pirmoreiz uz Ķīpsalas skatuves sadziedājās mūziklā „Les Misérables”
12-12-2013 A+ A-
25. un 26. decembrī Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā tiksies kādreizējie skatuves partneri – Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa un klasiskās un latviešu populārās mūzikas leģenda Ingus Pētersons, lai kopīgi izdzīvotu Ziemassvētku sapņus un stāstus. Pirmoreiz pirms vairākiem gadiem viņi sadziedājās mūzikla „Les Misérables” („Nožēlojamie”) iestudējumā uz Ķīpsalas skatuves.

„Ziemassvētku laika mūzika ir īpašas, gaišas enerģijas piepildīta, tā dod spēku dziedāt un klausītājiem dāvā mieru, mīlestību un prieku. Ļoti priecājos, ka šogad Ziemassvētku koncertā uzstāšos kopā ar Ditu Lūriņu, ar kuru kopīgi esam dziedājuši leģendārajā mūziklā „Les Misérables”, par ko man ir vislabākās atmiņas. Dita ir tik izcila – gan kā aktrise, gan kā dziedātāja,” stāsta Ingus Pētersons.  

Savukārt aktrise Dita Lūriņa, kura ne tikai dziedās koncertā, bet arī to vadīs (šoreiz kopā ar dziedātāju Daumantu Kalniņu), atzīst: „Bērnībā burtiski pielipu televizoru ekrānam, kad tolaik spožākais operas pāris Ingus Pētersons un Inese Galante dziedāja Adīnas un Nemorīno duetu no G. Doniceti operas „Mīlas dzēriens”. Iespējams, tieši pateicoties viņiem, iemīļoju mūziku.” Viņa arī piebilst, ka jūtas pagodināta un ielīksmota par iespēju atkal dziedāt kopā ar Ingu: Šoreiz tas būs viens no visskaistākajiem mīlas duetiem „Tonight” no L. Bernsteina mūzikla „Vestsaidas stāsts”. Brīnišķīgā Bernsteina mūzika, kas izstaro cerību un mīlestību, tik labi iederas līdzās Ziemassvētku dziesmām.”

Atgādināsim, ka 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerti, kuros piedalīsies Dita Lūriņa, Kristīne Gailīte, Ingus Pētersons, Daumants Kalniņš un Ieva Sutugova. Koncertā piedalīsies arī Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns, orķestris MOTO (Mazais operas un teātra orķestris), profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” un diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Koncertā skanēs klasiskās mūzikas skaņdarbi, mūsdienīga Ziemassvētku laika mūzika un fragmenti no pasaulē populāriem mūzikliem.

Papildu informācija BT1 mājaslapā

Koncertu sākums: 25. un 26. decembrī plkst. 15.00 Ķīpsalas hallē. Ieeja Ķīpsalas hallē vienu stundu pirms koncerta.

Biļetes uz koncertu var iegādāties  „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav