Rīgā uzstāsies bijusī „The Swans” dalībniece Džarbo

Rīgā uzstāsies bijusī „The Swans” dalībniece Džarbo
Publicitātes foto
12-12-2013 A+ A-
Rīgas klubā „Nabaklab” otrdien, 17. decembrī, uzstāsies dziedātāja un mūziķe, agrākā grupas „The Swans” dalībniece Džarbo (Jarboe), kultūras portālu „Rīga 2014” informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Koncertu iesildīs pašmāju grupa „Ēnu kaleidoskops”.

Džarbo ir agrākā leģendārās Ņujorkas post-punk grupas „The Swans” ilggadējā dalībniece, komponiste un māksliniece, un šogad turnejas laikā viņa viesosies arī Latvijā. Džarbo mūzika tiek raksturota kā melodiska un emocionāli patiesa. Mākslinieces repertuārā ir dzirdami visdažādākie mūzikas stili, sākot no blūza akcentiem līdz pat kliedzošiem tumšas elektroniskās mūzikas elementiem.

Koncertā Džarbo muzicēs kopā P. Emersonu Viljamsu (P. Emerson Williams). Viņš ir daudzfunkcionāls mākslinieks, kas nodarbojas ar mūzikas radīšanu, vizualizāciju un video instalāciju veidošanu. Mūziķis ir saistīts ar vairākiem muzikāliem projektiem, piemēram „Chorozon” un „Veil of Thorns”, ir darbojies dažādos projektos kopā ar grupām „Sleep Chamber”, „Manes” un „kkoagulaa”.

Koncerta iesildītāji „Ēnu kaleidoskops” spēlē neofolk novirziena mūziku. Grupas pirmsākumi meklējami 2004. gadā, kad mājas apstākļos kasetē tika ierakstītas pirmās tās dziesmas. 2010. gadā izdots pirmais albums CD formātā, taču vēlāk digitāli laists klajā bezmaksas albums „Laumas bērns”. Šogad „Ēnu kaleidoskops” ierakstījuši jaunāko albumu, kas vēl nav publicēts.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. 17. decembra koncerta sākums paredzēts plkst. 21.00 un biļetes uz to nopērkamas visās „Biļešu servisa” kasēs, kā arī tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv, kur pirmās piecdesmit biļetes pieejamas par 7 latiem, vēlāk biļešu cena paaugstināsies.

0 komentāri

Komentāru nav