„Kino Bize” piedāvā Francijas filmu programmu

„Kino Bize” piedāvā Francijas filmu programmu
Publicitātes foto
13-12-2013 A+ A-
Kinoteātris „Kino Bize”, kas atrodas Kaņepes Kultūras centrā, sadarbībā ar Francijas Institūtu Latvijā sestdien, 14. decembrī, piedāvās trīs mākslas filmu programmu „Force Majeure – diena, kurā viss sašūpojās”. Vakara ievadā par filmām pastāstīs Florī Belēna un Gijoms Maltaverns.

Francijas filmu programma ir iekļauta kinoteātra „Kino Bize” viena gada jubilejas svinību sērijā, kurā jau izrādīti vairāki amerikāņu kino klasikas meistardarbi un īpaša pilsētvidei un velokustībai veltīta programma.

Sestdien būs iespēja noskatīties pēdējos gados ne tikai Francijā, bet arī Kannu un Sandensas filmu festivālā augstu novērtētas filmas. Pēc filmām skatītāji ir aicināti pievienoties muzikālam vakaram Kaņepes Kultūras centrā, kurā dīdžejs Frederiks Demesins piedāvās jaunāko mūziku no Francijas kafejnīcām un klubiem.

Vakars sāksies plkst. 17.00 ar daudzsološa jaunā režisora Sirila Menegena debijas filmu „Luīze Vimmere” par sievieti, kas dzīvo automašīnā un ir gatava cīņai ar savu likteni. Pirms filmas ievadu par visām trim filmām sniegs Francijas Institūta kultūras projektu koordinatori Florī Belēna un Gijoms Maltaverns. Plkst. 19.00 varēs noskatīties Pjēra Šollera filmu „Valsts uzdevums”, kura Kannu filmu festivālā ieguva žūrijas FIPRESCI balvu. Bet plkst. 21.30 būs lieliska iespēja redzēt komiķu Gustava de Kerverna un Benuā Delepina komēdiju „Luiže-Mišels”, kuri, bruņojušies ar spēcīgu sociālo humoru, ielūdz skatītājus uz neprātīgu un poētisku „road-movie.

Ieejas biļetes uz vienu seansu – 3 lati, skolēniem, studentiem, senioriem 2,50 lati. Ieejas karte uz visiem seansiem 6 lati. Pirmajiem 10 skatītājiem uz katru seansu dāvanā glāze sarkanvīna.

0 komentāri

Komentāru nav