Janvārī Operā notiks maestro jubilejas koncerts „R. Pauls 78”

Janvārī Operā notiks maestro jubilejas koncerts „R. Pauls 78”
F64 . Maestro Raimonds Pauls
14-12-2013 A+ A-
27. janvārī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā operā notiks vērienīgs koncerts ar vairāku solistu piedalīšanos – „R. Pauls 78”, pavēstīja „Rīgas ritmu” pārstāve Lelde Zaķe.

Koncerta pirmajā daļā klausītājiem tiks atskaņoti maestro jaunie aranžējumi, kas izteikti džezam raksturīgos ritmos un harmonijās un kas komponēti īpaši izpildīšanai kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Raimonds Pauls ir atjaunotā bigbenda patrons un jau iepriekš atzinis, ka šis sastāvs ir liels sasniegums latviešu kultūrai. Bigbends lieliski sevi pieteicis vairākos koncertos kopā ar mūzikas pasaulē atzinību guvušiem.

Savukārt koncerta otrā daļa veltīta vokālajai mūzikai Edgara Vītola vadītās jauniešu vokālās grupas „Con Moto”, vokālistes Kristīnes Prauliņas un Nacionālā teātra aktieru Jura Jopes un Madaras Botmanes izpildījumā. Par muzikālo pavadījumu gādās Latvijas Radio bigbends un maestro Raimonds Pauls. Īpaši maestro jubilejas koncertam Latvijas Radio bigbenda sastāvam pievienosies Berlīnes Filharmonijas kontrabasists Gunārs Upatnieks.

Pasākumu piedāvā LDZ „Cargo”.

Biļetes „Biļešu serviss” kasēs un internetā.

Vairāk informācijas: „Rīgas ritmu” mājaslapā

0 komentāri

Komentāru nav