Ziemassvētku „Open Air Vintage” notiks restaurētajā „Koka Rīga”

Ziemassvētku „Open Air Vintage” notiks restaurētajā „Koka Rīga”
Publicitātes foto
17-12-2013 A+ A-
Grīziņkalna apkaimē – restaurētajā koka namā „Koka Rīga” – 22. decembrī notiks tirdziņš „Open Air Vintage”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Retro Spectro” pārstāve Linda Ezerkalna.

Tirdziņā, kas Rīgā notiks jau 12. reizi, apmeklētājiem būs iespēja tikt pie unikālām veco laiku lietām un arī pie tirgotāju pašu darinātiem smalkumiem. Pārdevēji liks galdā seno laiku lietas – sākot no apģērba un rotām un beidzot ar interjera priekšmetiem, platēm un veciem fotoaparātiem. Un tas vēl nav viss – daļa tirgotāju būs sarūpējuši arī pašu dizainētas un veidotas lietas, kas noderēs Ziemassvētku dāvanām.

„Open Air Vintage” tirdziņš pirmoreiz notika 2009. gadā, un tā mērķis ir Rīgā uzturēt dzīvu alternatīvās iepirkšanās tradīciju, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas labs krājumā, bet pircēji var iegūt lietas, kādas citur neatrast. Līdzīga koncepta tirdziņi sastopami visās lielākajās Eiropas lielākajās pilsētās – Londonā, Parīzē, Berlīnē un citviet.

Starp pārdevējiem būs sastopami vairāki pašmāju modes zīmolu autori, māksliniece Agrita Krieviņa ar saviem neparastajiem darinājumiem, modes blogere Agnese Kleina, kā arī vintāžas entuziasti „Retro Spectro”, „otro roku” veikaliņš „Otrā Elpa” ar savām sendienu pērlēm un daudzi citi.

Tirdziņš notiks namā „Koka Rīgā”, Krāsotāju ielā 12, svētdien, 22. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

0 komentāri

Komentāru nav