„Baltais flīģelis” gadu noslēgs ar tradicionālo Vecgada koncertu

„Baltais flīģelis” gadu noslēgs ar tradicionālo Vecgada koncertu
Publicitātes foto . Siguldas koncertzāle „Baltais flīģelis”
20-12-2013 A+ A-
Kā ik gadu, izskanot muzikālajam gadam, koncertzāle „Baltais flīģelis” svētkos iepriecina klausītājus ar Vecgada koncertu, kas šogad skanēs pirmdien, 30. decembrī, plkst. 18.00. Ar 2013. gada noslēguma koncertu Siguldas koncertzāles „Baltais flīģelis” vadītāja un dibinātāja Inese Zagorska pēc divpadsmit lieliskām koncertsezonām atstāj amatu, lai turpinātu darbu jaunajā koncertzālē „Vidzemes koncertzāle „Cēsis””.

Svētku programmā klausītājus priecēs dziedātājs Daumants Kalniņš, Latvijas Nacionālās operas solisti – soprāns Evija Martinsone un tenors Andris Ludvigs, kā arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā.

Koncertā skanēs Endrū Loida Vēbera, Žorža Bizē, Džuzepes Verdi, Franca Lehāra, Šarla Guno, Stinga, kā arī Raimonda Paula un Ulda Marhilēviča skaņdarbi, kuri īpaši aranžēti šim koncertam. Koncerta apmeklētājus ar dzirkstošu šampanieša glāzi cienās SIA „Moora”.

 

Savukārt nu jau bijusī „Baltā flīģeļa” direktore Inese Zagorska atzīst, ka viņā arvien dzīvo aizrautības gars, kas liek izmantot dzīves sniegtās iespējas:

„Uzskatu, ka koncertzāle „Baltais flīģelis” ieņēmusi nozīmīgu vietu Latvijas kultūras dzīvē un ar to varu lepoties.

Šie ir bijuši skaisti, aizraujoši, bagāti gadi, kas likuši man pašai augt, pilnveidoties, būt laimīgai par to, ka esmu varējusi cilvēkiem sagādāt prieku un mākslas baudījumu. Esmu pārliecināta, ka ļoti daudzi koncertu apmeklētāji līdz ar koncertzāles izaugsmi šo divpadsmit gadu laikā ir auguši līdzi un tagad orientējas mūzikas laukā vairāk nekā iepriekš, beigu beigās ir kļuvuši par patiesiem mūzikas mīlētājiem un, iespējams, bez tās vairs nevar iedomāties savu dzīvi. Tas ir mana darba lielākais sasniegums.”

Biļetes uz koncertu var iegādāties un rezervēt koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē darba dienās plkst. 10.00–18.00, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī internetā.

0 komentāri

Komentāru nav