Gada izskaņā LSO koncertēs ar Andri Ērgli un Kristīni Zadovsku

Gada izskaņā LSO koncertēs ar Andri Ērgli un Kristīni Zadovsku
Aigars Prūsis . Diriģents Mārtiņš Ozoliņš un Liepājas Simfoniskais orķestris
23-12-2013 A+ A-
Liepājas Simfoniskais orķestris veco gadu svinēs ar gada izskaņas koncertu 29. decembrī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā. Diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā orķestris kopā ar dziedātāju Andri Ērgli un Latvijas Nacionālās operas solisti – mecosoprānu Kristīni Zadovsku – atskaņos fragmentus no pasaulslavenām operetēm un mūzikliem, pavēstīja orķestra pārstāve Iveta Vēvere.

„Gada izskaņas koncertā saviem klausītājiem esam sagatavojuši vieglu un gaišu svētku programmu,” saka Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis. „Skanēs gan Johana Štrausa skaistie valši, polkas un fragmenti no operetes „Sikspārnis”, gan Līroja Andersona, Endrū Loida Vēbera, Kola Portera un Frederika Lova mūzika. Noslēgumā dzirdēsim arī dažas latviešu komponistu melodijas.”

 

Vēlot visiem sirsnīgus un gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu jauno gadu, Liepājas Simfoniskais orķestris ir sagatavojis īpašu svētku sveicienu, ko var noskatīties zemāk:

Biļetes uz Liepājas Simfoniskā orķestra 29. decembra koncertu diemžēl vairs nav pieejamas.

Savukārt jau 17. janvārī orķestris saviem klausītājiem piedāvās unikālu programmu no koncertcikla „Lielo dzintaru gaidot”. Koncertā „Šopēns piecos kontinentos” varēs baudīt Friderika Šopēna mūziku dažādu pasaules tradicionālo un eksotisko instrumentu skanējumā. „Dzirdēsit Šopēnu tādu, kādu vēl nekad nebūsit klausījušies!” saka diriģents Aleksandrs Šimelis, aklājot: „Tās būs Šopēna skaņdarbu aranžijas dažādu tautu etno mūzikas stilos.”

Informācijai par Liepājas Simfoniskā orķestra aktivitātēm un gaidāmajiem koncertiem var sekot orķestra mājaslapā un sociālajos tīklos.

0 komentāri

Komentāru nav