Čellu trio „Melo-M” aicina uz lielkoncertu „Jaunā sērija”

Čellu trio „Melo-M” aicina uz lielkoncertu „Jaunā sērija”
Publicitātes foto
23-12-2013 A+ A-
Pavadot 2013. gadu, čellu trio „Melo-M” Rīgas Kongresu namā 26. decembrī aicina uz Vecgada koncertu „Jaunā sērija”, kur skanēs ne vien pašas populārākās grupas kompozīcijas, bet arī skaņdarbi no trio jaunās koncertprogrammas, kas veltīta TV seriālu mūzikas tēmām, informē grupas menedžments.

Lielkoncerta īpašo pārsteigumu klāstā būs pilnīgi jaunas „Melo-M” versijas par TV seriālu „Troņu spēles”, „Sekss un lielpilsēta”, „A-komanda”, „Monthy Pyton”, „Šerloks”, „Tvinpīka” un citu seriālu mūzikas tēmām.

Koncertā skanēs arī paši pazīstamākie grupas izpildītie skaņdarbi no pasaules hitiem līdz tautas mūzikai, operu tēmām un grupas dalībnieka Kārļa Auzāna oriģināldarbiem.

Pēdējā gada laikā populāro skaņdarbu klāsts grupas repertuārā tapis daudz plašāks, tāpēc arī lielkoncertā līdztekus jau ierastajām kompozīcijām skanēs jaunas versijas par „Mumford and Sons”, „Gotye” un Dāvida Getas dziesmām.

Kopā ar čellu trio „Melo-M” gada noslēguma lielkoncertā muzicēs arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

„Vecgada koncertu gatavojam tā, lai tas būtu gan svinīgs, gan izklaidējošs un bagātinošs ikkatram apmeklētājam. Tieši tāpēc aicinām visus svinēt aizejošo gadu un 2014. gada atnākšanu kopā ar mums kuplā pulkā un lieliskā muzikālā noskaņojumā,” akcentē grupas dalībnieki.

Gatavojoties gada nogalei, „Melo-M” ne vien izdevuši pērnā gada koncertieraksta DVD un uzstājušies vairākās vietās ārpus Latvijas, bet ierasti Adventes un Ziemassvētku laikam piedalījušies arī labdarības aktivitātēs, dāvinot īpašu, sirsnīgu un gaišu emociju pilnu koncertu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas desmitās jeb hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem.

 Biļetes uz koncertu nopērkamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav