Iznācis žurnāla „Mūzikas Saule” ziemas laidiens

Iznācis žurnāla „Mūzikas Saule” ziemas laidiens
Publicitātes foto
02-01-2014 A+ A-
Janvāra pirmajā nedēļā iznācis žurnāla „Mūzikas Saule” ziemas laidiens. Šoreiz žurnāla uzmanības lokā – klarnetisti. Uz „Mūzikas Saules” vāka – klarnetists Egīls Šēfers.

Žurnāla rakstos tiek pieminēti klarnetisti Eduards Mednis, Arnolds Pope, Jūlijs Grūtups, Sigvards Circenis, godināti Ģirts Pāže un Gunārs Kļaviņš. Žurnāla sarunās klarnetisti Kārlis Catlaks, Mārtiņš Circenis, Ints Dālderis, Mārcis Kūlis, Guntis Kuzma, Raivo Lallo, Uldis Lipskis, Egīls Šēfers.

Šajā žurnāla numurā lasiet par Mocarta klarnetes unikālo atrašanu Rīgas koncertafišā, kā arī stāstu par Raimonda Raubiško ceļu no klarnetes pie saksofona.

Vēl „Mūzikas Saules” ziemas numurā Arnolds Klotiņš apraksta Andri Vītoliņu (1931–2013), Līga Pētersone sarunājas ar vijolnieku Juri Švolkovski 75. dzimšanas dienā, Ruta Paidere aicina uz domāšanu par Latvijas komponistiem starp vēsturisko mantojumu un radošajām industrijām, Linda Tīruma pēta „Mocarta efekta” teorijas iedomātos un reālos aspektus, Maija Treile stāsta par starptautisku laikmetīgās dejas semināru Rēzeknes „Gorā” un dejas aprakstniecību, vēsturnieks Kaspars Kļaviņš joprojām mudina stiprināt pašapziņu un studēt vēsturi. Kā allaž „Mūzikas Saulē” arī jaunāko CD apskats.

Žurnālu var iegādāties „Valtera un Rapas” grāmatnīcā, galerijā „Istaba”, „Narvesen” veikalos, „Rimi” un citos lielveikalos, kioskos u. c. Cena – 2,83 eiro.

0 komentāri

Komentāru nav