„Dirty Deal Teatro” notiks lasījumi „Bērni ar stāstiem”

„Dirty Deal Teatro” notiks lasījumi „Bērni ar stāstiem”
Zane Timoņina
08-01-2014 A+ A-
Spīķeros, „Dirty Deal Teatro”, 12. janvārī plkst. 19.00 notiks lasījumi, kas noslēdz dramaturgu meistardarbnīcu „Bērni ar stāstiem”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē teātra pārstāve Aija Murāne.

Lasījumos piedalīsies dramaturgi – Inga Gaile, Aiva Birbele, Justīne Kļava, Matīss Gricmanis, Kārlis Anitens. Visi dramaturgi darbu prezentēs kopā ar bērnu, kas devis ideju lugai un ar ko kopā dramaturgs strādājis „Dirty Deal Teatro” rīkotajā meistarklasē.

Lasījumi 12. janvārī būs noslēgums nedēļu ilgajai meistardarbnīcai „Dirty Deal Teatro”. Tās uzdevums ir sadarbībā ar pašiem bērniem radīt un prezentēt piecas idejas iespējamām bērnu un jauniešu izrādēm nākotnē. Meistardarbnīcas vadītājs Bojans Djordjevs iepazīstina dramaturgus ar dažādām pieejām dramaturģiskās struktūras veidošanā laikmetīgajā teātrī un piedāvājot piemērus no pasaules pieredzes, kuros var redzēt dažādu stāsta stāstīšanas pieeju izmantojumu.

Bojans Djordjevs ir Serbijā dzimis teātra režisors, kurš pašlaik uzturas Amsterdamā un strādā prestižajā teātra laboratorijā „DasArts”. Viņa galvenās intereses teātrī ir izrādes radošās grupas kolektīvā autorība, uz postdramatisku tekstu balstītas izrādes. Bojans ir viens no platformas „TkH (Walking Theory)” izveidotājiem un „TkH Journal for Performing Arts Theory” redaktors, bijis daudzu izrāžu autors Belgradā, kā arī Vīnē, Lionā, Štutgartē, Zagrebā un citur, piedalījies dažādās meistardarbnīcās un teātra laboratorijās.

Ieeja lasījumos bez maksas. „Dirty Deal Teatro” atrodas Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12 k-2.

Vairāk lasi „Dirty Deal” mājaslapā!

0 komentāri

Komentāru nav