„Lord of the Dance” atkal viesosies Rīgā

„Lord of the Dance” atkal viesosies Rīgā
Publicitātes foto . "Lord of the Dance"
18-04-2013 A+ A-
1. maijā plkst. 18.00 „Arēnā Rīga” Latvijas skatītājiem būs iespējams baudīt pasaulslaveno īru deju izrādi „Lord of the Dance”, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncertorganizācijas „Makroconcert” pārstāve Inese Keiša.

„Lord of the Dance” dibinātājs ir Maikls Fletlijs (Michael Flatley), kas ne vien radījis šova koncepciju, izveidojis scenāriju un producējis šovu, bet pats ir arī iespaidīgās horeogrāfijas autors.

Kopš 1996. gada vasaras, kad notika „Lord of the Dance” pasaules pirmizrāde, dejotāju priekšnesumu noskatījušies tūkstošiem skatītāju 70 valstīs, padarot to par izpārdotāko izrādi, kāda jebkad bijusi izklaides pasākumu vēsturē.

Publicitātes foto

Viena no šo panākumu atslēgām ir „Lord of the Dance” spēja uzrunāt ikvienu skatītāju, padarot mazsvarīgas vecuma, dzimuma, sociālās piederības atšķirības un pastāstot īru folklorā balstītu stāstu par mūžīgo cīņu starp labo un ļauno, universālajā dejas un mūzikas valodā.

„Lord of the Dance”, kas jau sešpadsmito gadu dodas pasaules turnejā, šoreiz pārsteigs skatītājus ar īpaši krāšņu skatuves noformējumu, milzīgiem augstas izšķirtspējas LED ekrāniem, jauniem krāsainiem tērpiem, iespaidīgu gaismu šovu un, protams, izcilu horeogrāfiju.

„Esam ļoti priecīgi iepazīstināt mūsu skatītājus ar jaunāko scenogrāfijas papildinājumu. Saviļņota publika un ovācijas ir bieža reakcija, kas liecina par mūsu izrādes kvalitāti un dejotāju profesionalitāti,” stāsta Maikls Fletlijs. „Dejotāju vidējais vecums ir 22 gadi, un viņu vidū ir gan pasaules čempioni īru dejās, gan valsts čempioni. Katrs no viņiem ir superzvaigzne!”

Biļetes uz „Lord of the Dance” izrādi nopērkamas visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Cena – sākot no 15 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav