Koncertprogramma „Sauli meklējot” – Rīgā un Jelgavā

Koncertprogramma „Sauli meklējot” – Rīgā un Jelgavā
Publicitātes foto . Uģis Roze, Jānis Lūsēns un Andris Keišs
18-04-2013 A+ A-
Jaunā koncertprogramma „Sauli meklējot”, kurā iekļauti Jāņa Lūsēna un Imanta Kalniņa skaņdarbi un latviešu dzejnieku dzejas lasījumi, kā arī Jāņa Lūsēna un Leonīda Breikša Diatoniskā kantāte, 4. maijā plkst. 17.00 izskanēs Rīgas Sv. Jāņa baznīcā un 5. maijā plkst. 15.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja muzikālā teātra „Ars Nova” pārstāve Anda Zadovska.

1996. gadā, kad tapa Jāņa Lūsēna Diatoniskā kantāte ar Leonīda Breikša vārdiem, komponistam bija pirmā tikšanās ar dzejnieku mūzikā. Turpmākajā Jāņa Lūsēna daiļradē ir tapuši jauni, līdz šim neatskaņoti skaņdarbi ar Leonīda Breikša un citu latviešu dzejnieku vārdiem, kas apvienoti jaunajā koncertprogrammā „Sauli meklējot”. Papildus J. Lūsēna un I. Kalniņa skaņdarbiem koncertos skanēs arī Leonīda Breikša dzeja aktiera Andra Keiša lasījumā.

Koncertos piedalīsies arī  ērģelnieks Aigars Reinis, kori „Sidrabe” un „Zemgale” Gunta Pavilona vadībā, dziedātājs Uģis Roze, aktieris Andris Keišs, kā arī instrumentālā grupa: Jānis Lūsēns (taustiņinstrumenti),  Jānis Lūsēns jun. (bass),  Marta Spārniņa (vijole) un Marita Bērziņa (akordeons).

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms koncertiem norises vietās.

0 komentāri

Komentāru nav