Grāmatu draugu ķēdē stāsies arī ASV vēstniecības darbinieki

Grāmatu draugu ķēdē stāsies arī ASV vēstniecības darbinieki
Kadrs no video . ASV vēstnieks Latvijā, Marks Pekala
Grāmatu draugu ķēdē – akcijā „Gaismas ceļš”, kas būs viens no Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas atklāšanas centrālajiem notikumiem, piedalīsies arī ASV vēstniecības darbinieki ar vēstnieku Marku Pekalu priekšgalā.

„Visas amerikāņu tautas vārdā sveicu Latviju ar jauno bibliotēku un Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014. gadā. Visi ASV vēstniecības darbinieki ir lieli grāmatu un bibliotēku mīļi, tāpēc piedalīsimies Grāmatu draugu ķēdē 18. janvārī,” aicina Marks Pekala.

Skaties video, kādas ir ASV vēstniecības darbinieku mīļākās grāmatas!

Grāmatu draugu ķēde notiks 2014. gada 18. janvārī no plkst. 12.00. No rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām. Grāmatu ceļš šķērsos Daugavu pār Akmens tiltu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

Atgādinām, ka līdz 16. janvārim ikviens, kurš līdz šim ir pieteicies Grāmatu draugu ķēdei, lūdzam apstiprināt savu dalību pa tālruni: 67037969, mobilo tālruni 29357445 vai e-pastu kede@riga2014.org, lai precizētu ierašanās laiku un vietu.

Tālruņa zvani tiks pieņemti katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00, kā arī jebkurā diennakts laikā ir iespējams nosūtīt e-pastu uz norādīto adresi.

Tiem, kuri šobrīd vēlas reģistrēties, lūdzam nosūtīt pieteikumu uz e-pastu kede@riga2014.org, kurā jānorāda vārds, uzvārds, tālruņa numurs. Apstiprinot vai piesakot dalību akcijā, organizatori konkretizēs katra dalībnieka pulcēšanās vietu.

0 komentāri

Komentāru nav