Virtuālā iepazīšanās jeb ceļvedis „Katram sava Rīga”

Virtuālā iepazīšanās jeb ceļvedis „Katram sava Rīga”
Publicitātes foto
10-01-2014 A+ A-
2014. gadā deviņi Rīgas memoriālie muzeji ir apvienojušies, lai kopīgi rīkotu akciju „Katram sava Rīga”, kuras laikā katra mēneša otrajā sestdienā notiks tematiski ceļojumi/akcijas pa Rīgu.

Paredzēti vienpadsmit ceļojumi: „Bohēmas vietas Rīgā”, „Kā es braucu Ziemeļblāzmas lūkoties”, „Liktenīgā satikšanās”, „Č.A.U. Pārdaugava!”, „Saldā Rīga, smalkā Rīgā”, „Vajātie un vajātāji”, „Rakstnieks brauc uz Dziesmu svētkiem”, „Mājīgums, miers un patvērums – Pārdaugava”, „... pati Rīga ūdenī”, „Dzejnieks un rakstnieks, dārzi un parki”, „Rakstnieki, mākslinieki un vara”.

18. janvārī Andreja Upīša memoriālajā muzejā pasākuma „Virtuālā iepazīšanās jeb ceļvedis „Katram sava Rīga”” apmeklētājiem būs iespēja visas dienas garumā (datorprojekcijās un videomateriālos) jau „virtuāli” pabūt dažās no ceļojumu vietām un dzirdēt dažus stāstus un uzzināt par projekta norisi gada laikā. Apmeklētājiem būs iespēja arī piedalīties konkursā un iegūt darba lapas ar uzdevumiem, uz kuriem atbildes būs jādodas meklēt gan pilsētvidē, gan literārajos tekstos.

Kad? 18. janvārī
Laiks: 11.00–17.00
Vieta: Brīvības ielā 38-4, Andreja Upīša memoriālajā muzejā

Projekta īstenotājs: Memoriālo muzeju apvienība. Projekta finansētājs: Valsts Kultūrkapitāla fonds.

0 komentāri

Komentāru nav