Akcija „Pirms es miršu...”

Akcija „Pirms es miršu...”
Publicitātes foto
10-01-2014 A+ A-
18. janvārī Esplanādē visas dienas garumā norisināsies akcija „Pirms es miršu...”. Akcijas rīkotāji vēlas dot impulsu rīdziniekiem un tās viesiem – apstāties un padomāt par to, kas viņiem dzīvē ir nozīmīgs, un paust to publiskajā telpā, pabeidzot teikumu „Pirms es miršu, es vēlos...”.

Ikviens garāmgājējs ir unikāls – ilgu, trauksmes, baiļu un brīnumu pilna personība. Ļaujot dalīties ar savām cerībām un sapņiem publiskajā telpā un iepazīstot citu cilvēku cerības un sapņus, kļūstam tuvāki savai būtībai un savai kopienai vienlaikus. Tā ir iespēja uzzināt, par ko sapņo „tu un tagad” – neatkarīgi no tavas saziņas valodas, nodarbošanās, dzīvesvietas vai ticības.

„Before I die” ideju aizsāka Kendija Čenga (Candy Chang) Ņūorleānā, ASV. Māksliniece pārvērta pamestas mājas sienu milzīgā tāfelē, mudinot cilvēkus pabeigt teikumu „Pirms es miršu, es vēlos...”. Cilvēku pārsteidzošās, sāpīgās, smieklīgās atbildes kļuva par negaidītu kopienas spoguli. Tas iedvesmoja daudzus cilvēkus visā pasaulē – izveidots ap 400 sienu 25 pasaules valodās vairāk nekā 60 valstīs.

Kad?: 18. janvārī
Laiks: 10.00–00.00
Kur?: Esplanādē

Projekta īstenotāji: Diāna Stendzeniece, Agnese Nastaja, Silvija Pūpola, Laila Skujiņa, atbalsta: ''Krāsu serviss''. 

0 komentāri

Komentāru nav