Jaunas dokumentālās filmas „Tērauds” pirmizrāde

Jaunas dokumentālās filmas „Tērauds” pirmizrāde
Kadrs no filmas „Tērauds”
10-01-2014 A+ A-
Projekta „Stiprs kā tērauds” pamatā ir jaunās latviešu dokumentālas filmas „Tērauds” pirmizrāde un tai atbilstoša koncertprogramma. Filma „Tērauds” ir dokumentāls stāsts par kinoteātra „Rīga” afišu mākslinieku.

Filmā atainota viena diena mākslinieces Madaras dzīvē, kas sākas un beidzas uz tilta. Filmas scenārija autores: Zane Kraujiņa, Elza Feldmane, Madara Kļavinska. Režisore – Elza Feldmane. Oriģinālmūziku filmai veidojusi grupa „Amorālā psihoze”, kā arī Sniedze Prauliņa un Kaspars Putriņš.

Programma sasaucas ir vadmotīvu „Tu un tagad”, lai saprastu to, ka dzīvojam šodien, nevis sentimentālā reālijā.

Koncertprogrammā klubā „Nabaklab” 17. janvārī paredzēts „Amorālās psihozes” priekšnesums. Grupas mūzika ir arī filmas pamatā, un daļa filmas darbības risinās tieši pirmizrādes seansa norises vietā – „Nabaklab”, savukārt 18. janvārī koncertprogrammu nodrošinās grupa „Apziņas parazīti” ar īpašu stāstu „Par Tevi un tagadni”.

Kad?: 17., 18. janvārī
Laiks: 19.00–03.00
Kur?: Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, „Nabaklab”

Projekta īstenotājs: biedrība „NABA”

1 komentāri

Elza

15.01.2014 15:59

Vēlos piezīmēt ka šis raksts ir diezgan kļūdains Sākot ar to ka šī filma NAV DOKUMENTĀLA Filmas pamatā ir dokumentāls notikums un arī tas tikai viens Turklāt šo filmu grūti nosaukt par filmu šī filma drīzāk ir eksperiments kurš tikai pateicoties Kaspara Putriņa nelokāmajai apņēmībai būs pieejams publikai Šo filmu nedrīkst skatīties kā filmu un meklēt tajā kļūdas jo tādu ir ļoti daudz bet vērot kā diezgan traku eksperimentu Un mani noteikti nedrīkstētu dēvēt par režisori drīzāk par virzītājspēku Šai filmai NAV REŽISORA un SCENĀRIJS NEKAD NAV BIJIS Laipni lūgti piektdien