Kultūras galvaspilsētas norisēs aicināts iesaistīties ikviens

Kultūras galvaspilsētas norisēs aicināts iesaistīties ikviens
Kaspars Garda, Rīga 2014
11-01-2014 A+ A-
Jau nākamnedēļ – no 17. līdz 19. janvārim – ar daudzveidīgu notikumu programmu tiks atklāts Eiropas kultūras galvaspilsētas gads. „Rīga 2014” programma veidota, aicinot ikvienu līdzdarboties sev interesējošā veidā, un būtisku lomu „Rīga 2014” notikumos ieņem brīvprātīgo programma.

Plašas līdzdalības iespējas brīvprātīgajiem ir jau „Rīga 2014” atklāšanas notikumos – Grāmatu draugu ķēde, kultūras programmas „nogaršošana” Centrāltirgus paviljonos u. c. Katrs var atrast sev interesējošu misiju atbilstoši interesēm un brīvajam laikam, jo darbi ir paredzēti gan iekštelpās, gan ārtelpās, gan no rīta puses, gan vakarā. Pieteikties brīvprātīgo misijām var šeit: 

Gatavojoties Eiropas kultūras galvaspilsētas gadam, nodibinājums „Rīga 2014” izveidojis vienu no lielākajām brīvprātīgo kopienām Latvijā, kurā jau tagad pieteikušies vairāk nekā 2300 cilvēku, kuri tādējādi iesaistās kultūras notikumu veidošanā un norisē.

„Rīga 2014” aģenti brīvprātīgo darbu raksturo kā iespēju apgūt jaunas prasmes un iegūt jaunus draugus. Dalība brīvprātīgo misijā ir lielisks veids, kā iejusties jaunā ampluā, atklāt savus talantus un saprast, vai uzticētais darbs ir vispiemērotākais.

Vienlaikus „Rīga 2014” komanda ir pārliecināta, – ikviens pilsētas iedzīvotājs ir brīvprātīgais ar savu smaidu, viesmīlību un sakoptu pagalmu, jo 2014. gadā katrs rīdzinieks nosacīti kļūs par kultūras darbinieku un katrs nams – par kultūras namu.

Patlaban par Eiropas kultūras galvaspilsētas gada brīvprātīgajiem kļuvuši jau vairāk nekā 2300 cilvēku, no kuriem jaunākajam ir 14 gadu un vecākajam – 74. Šogad „Rīga 2014” brīvprātīgie iesaistās Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikumu veidošanā, tostarp gaidāmās Pasaules koru olimpiādes norisē, kas ir pasaulē lielākie kordziedāšanas svētki, kas jūlijā Rīgā pulcēs aptuveni 20 tūkstošus dziedātāju no vairāk nekā 50 valstīm. „Rīga 2014” brīvprātīgo programmu vada Ints Teterovskis.

0 komentāri

Komentāru nav