Grāmatu draugu ķēdes dalībniekus iemūžinās fotogrāfijās

Grāmatu draugu ķēdes dalībniekus iemūžinās fotogrāfijās
LNB
18. janvārī tūkstošiem Rīgas iedzīvotāju un viesu vienosies unikālā notikumā – akcijā „Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, kad no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili. „Rīga 2014” atbalstītājs „Lattelecom” pasākuma laikā nodrošinās dalībnieku fotografēšanu, lai pēc tam ar bildēm varētu dalīties sociālajos tīklos.

Lai šis notikums paliktu atmiņā un ikviens varētu dalīties pieredzētajā ar ģimeni un draugiem, „Lattelecom” īstenos īpašu aktivitāti – Grāmatu draugu ķēdes dalībnieku fotografēšanu. Deviņu fotogrāfu komanda iemūžinās ķēdes dalībniekus deviņos posmos visu Grāmatu draugu ķēdes darbības laiku. 

Sākot ar 20. janvāri, fotogrāfijas tiks ievietotas Grāmatu draugu ķēdes mājaslapā. Ķēdes dalībnieki fotogrāfijas varēs atrast šajā mājaslapā, lejupielādēt un dalīties ar tām sociālajos tīklos. Dalībnieki akcijas laikā saņems kartītes ar domēna vārdu, kur pēc tam meklēt savu fotoattēlu. 

„Lattelecom” komercdirektore Kerli Gabriloviča akcentē: „„Lattelecom” kā tehnoloģiju uzņēmums var palīdzēt kultūras notikumus padarīt pieejamus plašai sabiedrībai. „Rīga 2014” atklāšanas pasākums Grāmatu draugu ķēde piedāvā ikvienam kļūt par unikāla notikuma dalībnieku, turklāt iemūžinot šos mirkļus virtuālajos fotoalbumos.” 

Tāpat arī „Rīga 2014” partneris „Lattelecom” būs plaši pārstāvēts Grāmatu draugu ķēdes posmā Vērmanes dārzā. Kopumā uzņēmumu pārstāvēs vairāk nekā 150 darbinieku ar ģimenēm. Pie „Lattelecom” telts ikviens ķēdes dalībnieks tiks pacienāts ar siltu tēju, kā arī bez maksas lietot WiFi ar tīkla nosaukumu „Lattelecom – free”. 

Jau ceturtdien, 16. janvārī, Rīgā sāksies otrais pasaules ugunsskulptūru čempionāts, kas būs viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumiem. Čempionāts līdz 18. janvārim risināsies Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta, iekļaujoties tematiskajā līnijā „Rīgas karnevāls”. „Lattelecom” pasākuma norises vietā nodrošinās bezmaksas WiFi tīklu „Lattelecom – free”, lai ikviens apmeklētājs varētu lietot internetu un dalīties iespaidos par redzēto.

„Rīga 2014” informatīvais partneris ir uzziņu dienests „1188”, kura mājaslapā izveidota interaktīva karte ar visiem „Rīga 2014” atklāšanas programmas pasākumiem, tostarp Grāmatu draugu ķēdes pulcēšanās punktiem un „Ziemassvētku egļu ceļa” objektiem, kas vēl apskatāmi līdz 19. janvārim. Tāpat uzziņu dienesta „1188” mājaslapā arī pieejama interaktīvā karte ar „Staro Rīga” speciālizlaiduma objektiem pilsētvidē.

0 komentāri

Komentāru nav