„Latviabeerfest” – 150 alus šķirņu un plaša programma

„Latviabeerfest” – 150 alus šķirņu un plaša programma
Rīga 2014 . Alus festivāla vadītāja stafeti no Raimonda Bergmaņa (pa labi) pārņēmis Armands Simsons
18-04-2013 A+ A-
Šogad no 24. līdz 26. maijam Rīgā, Vērmanes dārzā, norisināsies jau trešais starptautiskais alus festivāls „Latviabeerfest”. Kā sola tā rīkotāji, pasākumā varēs baudīt ne tikai 150 piedāvātās alus šķirnes, bet arī plašu izklaides un kultūras programmu.

Tiesa, festivāla vadību gan šogad nav uzņēmies populārais spēkavīrs un iepriekšējo festivālu vadītājs Raimonds Bergmanisviņš vadītāja „stafetes kociņuuzticējis Armandam Simsonam, pats paliekot festivāla patrona lomā. „Festivāls nav tikai korporatīvs pasākums šauram interesentu lokam, bet gan svētki visiem. Tādēļ centīšos, cik spēšu, lai visiem festivāla apmeklētājiem būtu interesanti,” solīja jaunais festivāla vadītājs.

Alus baudītājus varētu iepriecināt ziņa, ka šogad festivālā piedalīsies gan visas Latvijas alus darītavas, gan mājražotāji, gan viesi no Polijas, Meksikas, Beļģijas un citām pasaules valstīm, kopumā piedāvājot nobaudīt 150 dažādu alus šķirņu. Pasākuma ietvaros „Lido” atpūtas centrā notiks arī kolekcionāru saiets un Baltijas valstu zinātniski praktiskā konference.

Padomāts arī par izklaides un atpūtas programmu, par ko sola parūpēties producents Aigars Dinsbergs. „Gaidīsim ne tikai alus baudītājus, bet arī ģimenes ar bērniem, jo būs īpašā bērnu zona ar dažādām aktivitātēm, varēs satikt savus iemīļotos pasaku un multiplikācijas filmu varoņus. Ieplānota arī aktīvās atpūtas zona ar dažādām stafetēm, sacensībām; trešo gadu tiks ievēlēta „Mis Latvija Beerfest”,” sola Dinsbergs, piebilstot, ka padomāts arī par muzikālo programmuuz trim Vērmaņdārzā izvietotajām skatuvēm šajās dienās skanēs visdažādākā mūzika, sākot ar roku un beidzot ar džezu un etno. Visus trīs vakarus Vērmanes dārza estrādē notiks arī lielie koncerti: pirmajā dienā uzstāsies Slavenais Jersikas orķestris un brāļi Auzāni, otrajā vakarāgrupas PER un „Bermudu trijstūris”, bet festivāla noslēguma vakarā apsolījusi uzstāties grupa „Pērkons”.

Tāpat pērn, arī šogad ieejas biļete festivālā maksās vienu latu. Visa informācija par festivālu atrodama www.latviabeerfest.lv

0 komentāri

Komentāru nav